restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET333.COM – ALPER POTUK’U İNDİRİM DE KURTARAMADI!

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Fenerbahçe’de devre arası yolların ayrılması planlanan isimlere bir yenisi daha eklendi. Miha Zajc, Jailson ve Mehmet Ekici’yi göndererek ara transfere kaynak bulmak isteyen sarı-lacivertlilerde Alper Potuk da bu listeye eklendi.

2022’de sona erecek sözleşmesinde yüzde 40 civarında indirim yapan Alper, sezon başında taraftarın ve camianın takdirini toplamıştı. Ancak Alper’in performansı da ücreti gibi inişe geçince teknik heyetin gözüne giremedi.

22 DAKİKA FORMA GİYDİ!
Yönetim oyuncuya maaşından indirime gitmesi nedeniyle teşekkür etmişti. Ancak takım planlarında çok az yer aldığı için devre arasında Alper’in gidişine hayır denmeyecek. Şayet tecrübeli oyuncu takım bulabilirse, yönetim tarafından her türlü kolaylık sağlanacak. Alper bu sezon ligde toplam 3 maçta 22 dakika süre bulabildi.

Bir önceki yazımız olan RESTBET333.COM - MUSTAFA CENGİZ: 'ERKEN SEÇİM, GÜNDEMİMİZDE YOK' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET333.COM – ALPER POTUK’U İNDİRİM DE KURTARAMADI!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

25 Comments on RESTBET333.COM – ALPER POTUK’U İNDİRİM DE KURTARAMADI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.