restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET331.COM – UDİNESE’DE IGOR TUDOR’UN KOLTUĞU TEHLİKEDE!

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Serie A’da geçen hafta Atalanta’ya 7-1 mağlup olan Udinese, 10. hafta maçında ise uzun süre 1 kişi eksik oynayan Roma’ya 4-0 yenildi.

İtalya basınında yer alan habere göre; Udinese yönetimi, üst üste alınan ağır mağlubiyetlerin sebebiyle gün içerisinde Igor Tudor ile yollarını ayırma kararı alabilirdi.

Haberde; Atalanta yenilgisinin affedildiği ancak 32. dakikada sahada 10 kişi kalan Roma’ya 4-0 mağlup olunmasıyla birlikte harekete geçildiği belirtildi.

TUDOR YERİNE GATTUSO

Geçen sezonu Milan’da geçiren ve bu sezon Genoa ile Sampdoria’nın tekliflerini reddeden Gennaro Gattuso’ya teklif götürüleceği kaydedildi.

Maç sonu açıklama yapan Tudor, “Kötü bir darbe aldık. Atalanta yenilgisini atlatamadık. Bu maçta da çok basit hatalar yaptık. Yönetim bir karar alacak mı bilmiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ama futbolun, sonuçlara bağlı olduğunu biliyorum.” dedi.


Bir önceki yazımız olan WWW.RESTBET333.COM başlıklı makalemizde restbet 333, restbet 333 girişi ve restbet 333 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET331.COM – UDİNESE’DE IGOR TUDOR’UN KOLTUĞU TEHLİKEDE!

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

17 Comments on RESTBET331.COM – UDİNESE’DE IGOR TUDOR’UN KOLTUĞU TEHLİKEDE!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.