restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET331.COM – PİQUE: ‘RAMOS İLE AYNI TAKIMDA OLMAK İSTERDİM’

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique, Cadena SER radyosundan Manu Correno’nun sunduğu El Larguero programında, sevdiği Real Madridli oyuncuları saydı. “Birlikte oynamak isteyeceğin Real Madridli oyuncular var mı?” şeklinde gelen soruya Pique, “Birçok Real Madrid oyuncusuyla aram iyidir. Onlar hakkında hiçbir zaman kötü bir kelime kullanmadım. Onlar bana saygı duyuyor, ben de onlara. Nacho, Sergio Ramos ve Lucas Vazquez ile aynı kulüpte oynamak isterdim. Sıkı dostlar olduğumuzu söyleyemem ama iyi bir arkadaşlığımız var.” cevabını kullandı.

“MADRIDLİLERLE SIKINTIM YOK”

Deneyimli savunma oyncusu, “Rekabetin özelliklerini çok iyi biliyorum ve bunu insanların düşündüğünü gibi yaşamıyorum. Real Madridli oyuncularla aram iyidir, hiç biriyle sorunum yok. Bazı insanlar, derbi maçları normal hayatlarında da yaşıyorlar ama bu bana göre değil. Ben hayata onlardan daha farklı bir perspektif ile bakıyorum. Ben saygıyı, en büyük öncelik haline getirdim.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Bir önceki yazımız olan WWW.RESTBET333.COM başlıklı makalemizde restbet 333, restbet 333 girişi ve restbet 333 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET331.COM – PİQUE: ‘RAMOS İLE AYNI TAKIMDA OLMAK İSTERDİM’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

11 Comments on RESTBET331.COM – PİQUE: ‘RAMOS İLE AYNI TAKIMDA OLMAK İSTERDİM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.