RESTBET313.COM – TRABZONSPOR’UN FORVET TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE

48386f796fd64cb88e006c9233070036-300x199

Karadeniz fırtınası bordo mavili takımın yeni sezon için hazırlıkları devam ediyor ve taraftarın uzun süredir hasret kaldığı şampiyonluğa ulaşılması için de takımın eksiklerinin giderilmesi için transferlerde yapılıyor. RESTBET313 Takımın hocası Ünal Karaman’ın da onayladığı futbolcular arasında yer alan Wilfried Bony ile de takımın forvet transferi konusu artık sonuçlanmak üzere Trabzonspor transfer ekibinin verdiği habere göre Fildişili yıldız futbolcu ile bugün sözleşme imzalanacak.

30 yaşında ki Fildişili futbolcunun bonservisinin elinde olması ile bonservisi için ücret ödenmeyecek ve sadece futbolcuya ödeme yapılacak. Trabzonspor’un başına geçtikten sonra kulübün ekonomik olarak sıkıntıları olması nedeniyle Ahmet Ağaoğlu oldukça dikkatli bir yönetim izlemeye başlamıştı. Başkan transferde tercihlerini bonservisi elinde olan futbolculardan yana kullanmaya başlamıştı.

Başkan bu futbolcunun adını da son ana kadar vermemeyi tercih ederek fiyatında bir artış olmamasını da sağlamak istemişti. Geçen sezon Katar’ın El-Arabi takımında kiralık oynayan futbolcunun Swensea ile olan sözleşmesi sona erdi ve bonservisi de elinde.

Her ne kadar Trabzonspor’a transfer olması muhtemel başka futbolcularında adı geçiyor olsa da başkan Ahmet Ağaoğlu bu konuda oldukça kararlı ve transfer de boşa harcayacak paraları olmadığını bunun için de bonservis ücreti olmayan futbolculardan yana tercihlerini kullanacaklarını belirtmekte. Trabzonspor’a 30 yaşında ki futbolcunun yararlı olacağı ve atacağı goller ile de takımın şampiyonluk hedefine ulaşacağı da düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - ALEKSANDER KOLARAV TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI başlıklı makalemizde Aleksander Kolarov, fenerbahce ve FENERBAHÇE TRANSFERLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Comments on RESTBET313.COM – TRABZONSPOR’UN FORVET TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE

  1. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. RESTBET313 YENİLENEN ADRESİ restbet313 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.