restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET313.COM – TRABZONSPOR’UN FORVET TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE

Karadeniz fırtınası bordo mavili takımın yeni sezon için hazırlıkları devam ediyor ve taraftarın uzun süredir hasret kaldığı şampiyonluğa ulaşılması için de takımın eksiklerinin giderilmesi için transferlerde yapılıyor. RESTBET313 Takımın hocası Ünal Karaman’ın da onayladığı futbolcular arasında yer alan Wilfried Bony ile de takımın forvet transferi konusu artık sonuçlanmak üzere Trabzonspor transfer ekibinin verdiği habere göre Fildişili yıldız futbolcu ile bugün sözleşme imzalanacak.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

30 yaşında ki Fildişili futbolcunun bonservisinin elinde olması ile bonservisi için ücret ödenmeyecek ve sadece futbolcuya ödeme yapılacak. Trabzonspor’un başına geçtikten sonra kulübün ekonomik olarak sıkıntıları olması nedeniyle Ahmet Ağaoğlu oldukça dikkatli bir yönetim izlemeye başlamıştı. Başkan transferde tercihlerini bonservisi elinde olan futbolculardan yana kullanmaya başlamıştı.

Başkan bu futbolcunun adını da son ana kadar vermemeyi tercih ederek fiyatında bir artış olmamasını da sağlamak istemişti. Geçen sezon Katar’ın El-Arabi takımında kiralık oynayan futbolcunun Swensea ile olan sözleşmesi sona erdi ve bonservisi de elinde.

Her ne kadar Trabzonspor’a transfer olması muhtemel başka futbolcularında adı geçiyor olsa da başkan Ahmet Ağaoğlu bu konuda oldukça kararlı ve transfer de boşa harcayacak paraları olmadığını bunun için de bonservis ücreti olmayan futbolculardan yana tercihlerini kullanacaklarını belirtmekte. Trabzonspor’a 30 yaşında ki futbolcunun yararlı olacağı ve atacağı goller ile de takımın şampiyonluk hedefine ulaşacağı da düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - ALEKSANDER KOLARAV TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET313.COM – TRABZONSPOR’UN FORVET TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.