RESTBET313.COM – SERDAR AZİZ ŞAMPİYONLUK İÇİN SÖZ VERDİ

2390659_810x458-737x415

2390659_810x458-300x170

Fenerbahçe’nin önemli futbolcularından olan Serdar Aziz geçtiğimiz sezon yaşanan hayal kırıklığını bu sezon gösterecekleri yüksek performans ile unutturacaklarını ve şampiyon olacakları konusunda taraftara söz verdi. RESTBET313

Yeni sezon için hazırlıklara başlayan sarı kanaryalar tecrübeli teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde çalışmalarına devam ederken yetenekli savunma oyuncusu gösterdiği performans ile dikkatleri çekiyor ve bu sezon savunmanın geçilmez olacağı yönünde hocasına ve taraftara güvence veriyor. Çalışmalar sırasında sempatik tavırları ile taraftarın da sevgisini kazanan futbolcu onlar ile arasında kuvvetli bir bağı şimdiden oluşturdu bile.

Yetenekli futbolcu takıma yeni katılan arkadaşları ile uyum sorunu yaşamadıklarını ve tam bir uyum içinde olarak gün geçtikçe artan bir performans trendi yakaladıklarını belirtti. Tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Serdar Aziz en büyük gücü ise büyük Fenerbahçe taraftarından aldıklarını belirtti.

Serdar Aziz’in açıklamaları ise şu şekilde ‘’ Büyük Fenerbahçe taraftarının verdiği güç ile çok iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. 20 günlük hazırlık çalışmaları sırasında tam bir uyum yakaladık ve taraftarımıza 2019-2020 sezonunda şampiyon olacağımıza dair söz veriyoruz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapacak ve bütün maçlarımızı kazanmak için sahaya çıkacağız.’’

Fenerbahçe’nin bütün futbolcularının aynı kararlılıkta oldukları görülüyor ve sarı lacivertli takımın yeni sezonda ipi şampiyon olarak göğüslemek için de büyük gayret göstereceği şimdiden anlaşılıyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - FENERBAHÇE’DE KALECİ ENFLASYONU VAR başlıklı makalemizde fenerbahce, FENERBAHÇE HABERLERİ ve Fenerbahçe transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2390659_810x458

3 Comments on RESTBET313.COM – SERDAR AZİZ ŞAMPİYONLUK İÇİN SÖZ VERDİ

  1. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  2. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  3. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.