RESTBET313.COM – MUSTAFA CENGİZ TRANSFERLER HAKKINDA KONUŞTU

366x218-mustafa-cengiz-kimdir-1517558856478

366x218-mustafa-cengiz-kimdir-1517558856478-300x179

Süper Ligi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray Büyükçekmece’deki şampiyonlar anıtına bayrak çekti. RESTBET313 Bu sırada yapılan törende ise Başkan Mustafa Cengiz yapılan Falcao ve Josef De Souza tezahüratları altında bir konuşma yaptı. Başkanın konuşmasında şu açıklamalar yer aldı.

‘’ Bu futbolcuların transfer edilmesini istediğinizi biliyorum ama siz böyle yaptıkça ve onları ısrarla istedikçe fiyatları artıyor. Sabırlı olmalısınız bizler elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Sizleri anlıyorum Galataray bir ruhtur ve sizler gibi bizlerde bu ruhu taşıyor ve Galatasaraylı olmaktan gurur duyuyoruz. Şampiyon takımımıza yakışacak futbolcuların transferi için çalışmalarımız devam ediyor ve onları en kısa zamanda karşınıza çıkartacak ve alkışlarınıza sunacağız.’’

Taraftar başkanın bu sözlerinden sonra transferlerin gerçekleşeceği konusunda umutları arttı. Zaten Ramadel Falcao’nun tatil sırasında paylaştığı fotoğrafın altına Josef De Souza’nın yapmış olduğu görüşürüz kardeşim şeklinde yapmış olduğu yorum da bu iki futbolcunun da sarı kırmızılı takımın transfer teklifini kabul edeceği şeklinde yorumların yapılmasına neden olmuştu.

Seri’nin transferinin ardından Fatih Terim tarafından istenmekte olan bu iki futbolcu ile de görüşmeler başlamıştı. Monaco’dan ayrılmak istediği bilinen Falcao’nun transferinde ise son birkaç gün olarak değerlendirmeler yapılıyor. Paradan çok ailesinin mutlu olacağı bir şehre gitmek isteyen Falcao için İstanbul oldukça ideal bir yer olarak görülüyor ve kararını Galatasaray yönünde vereceği tahmin ediliyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - FALCAO’NUN TRANSFERDE Kİ ÖNCELİĞİ ORTAYA ÇIKTI başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray transfer haberleri ve Radamel Falcao Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

366x218-mustafa-cengiz-kimdir-1517558856478

2 Comments on RESTBET313.COM – MUSTAFA CENGİZ TRANSFERLER HAKKINDA KONUŞTU

  1. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  2. RESTBET313 YENİLENEN ADRESİ restbet313 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.