RESTBET313.COM – GALATASARAY’IN TRANSFERDE YENİ GÖZDESİ

2019070918285219_7jc3os157ib0ur08hv1k005kr11-300x169

Yeni sezon için transfer çalışmalarına hız kesmeden devam eden sarı kırmızılı takımın transfer ekibi ön libero arayışına devam ediyor. restbet313 Fatih Terim tarafından bu mevkii için yıldız futbolcu istenmesi ile birlikte birkaç futbolcu ile görüşmeler devam ederken bir yandan da aynı mevkii için scout transfere hazırlanılıyor. Sututtgart takımında oynayan Orel Mangala ise scout futbolcu transfer ekibinin dikkatlerini çekmeyi başardı.

Daaha önce bu ekibin Lyundima ve Marcao’yı transfer etmiş olması ve bu futbolcularında istenen performansı göstermesi ile de 21 yaşında ki genç ön liberonun transferine sıcak bakılıyor. Alınacak bu genç futbolcunun tecrübeli hoca Fatih Terim yönetiminde gelişme göstermesi hem takıma futbol olarak hem de ilerde yüksek bonservis ücreti ile maddi olarak katkı sağlaması planlanıyor.

Ön libero olarak oldukça başarılı olan genç futbolcu görev verildiği takdirde orta sahanın merkezinde de oynuyor. Bu özelliği ile de dikkatleri çekmeyi başaran futbolcu için Fatih Terim’in de olumlu görüş bildirdiği belirtiliyor.

Anderlecht alt yapısında yetişen genç futbolcu buradan sonra bir süre için Borisa Dortmunt alt yapısında da kiralık olarak oynamanın ardından 2017 yılında Sututtgart takımına transfer oldu. Geçtiğimiz yılda 2. Bundesliga liginde yer alan Hamburg’a kiralık olarak gitti ve takımının 29 maçında forma giydi. Bu maçlarda gösterdiği performans ile de sarı kırmızılı takımın dikkatini çekmeyi başardı.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET312.COM - EMRE MOR, GALATASARAY TRANSFERİNDE SON GELİŞMELER başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments on RESTBET313.COM – GALATASARAY’IN TRANSFERDE YENİ GÖZDESİ

  1. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.