RESTBET313.COM – FENERBAHÇE’DE KALECİ ENFLASYONU VAR

5d31ca32ae298b8af1af0d08-682x415

5d31ca32ae298b8af1af0d08-300x186

Geçen sezon kalesinde büyük sorunlar yaşayan Fenerbahçe’nin aslında bu mevki için neredeyse kaleci enflasyonu yaşadığı görülüyor. restbet313 Buna rağmen kaleci sorunu ortadan kalkmayan sarı kanaryalar transfer dönemi içinde Ankaragücü’nden Altay Bayındır’ı da aldı. Bu futbolcunun alınması ise yeni bir tartışmanın başlamasına neden oldu. Fenerbahçe’de 1 numara kim olacak ve kaleyi kim koruyacak.

En baştan başlamak gerekirse Fenerbahçe kaleci ihtiyacı için Altınordu’dan Berke Özer ve Bursaspor’dan Harun Tekin’i geçtiğimiz sezon başında transfer etmişti. Bu futbolcular ile yetinilmemmiş ayrıca Ertan Ersu ile de sözleşme uzatılması yoluna gidilmişti. Kadroda kaleci olarak yer alan Carlos Kameni ise yaşanan sorunlar nedeniyle sözleşmesi devam ediyor olmasına rağmen kadro dışı bırakılmıştı.

Bu kalecilerin varlığına rağmen yeni kaleci arayışının neden devam ettiği ise teknik heyete sorulduğunda alınan cevap ise hayli ilginç oldu. Teknik heyete Harun ve Berke’nin alınmasından sonra hiç görev almamalarının nedeni ne diye sorulduğunda ‘’ bu futbolcuların Fenerbahçe kalesini koruyacak seviyede olmadıkları’’ cevabının verilmesi üzerine de yönetim Ankaragücü’nden Altay Bayındır’ı transfer etti.

Bu şekilde gerektiğinden çok fazla kalecisi olan Fenerbahçe de ayrıca birde henüz çözülmemiş olan Volkan Demirel sorunu bulunmakta. Geçen sezon başında sözleşmesi bir yıl için uzatılan Volkan’a sezon sonunda jübile yapması önerildi ama tecrübeli file bekçisi bu teklifi kabul etmedi ve en az bir yıl daha oynayabileceğini belirterek sözleşmesinin uzatılmasını istedi.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - MBAYE DİAGNE, ARABİSTAN YOLCUSU başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve Mbyane Diagne hakkında bilgiler verilmektedir.

5d31ca32ae298b8af1af0d08

3 Comments on RESTBET313.COM – FENERBAHÇE’DE KALECİ ENFLASYONU VAR

  1. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. RESTBET313 YENİLENEN ADRESİ restbet313 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.