restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET313.COM – FENERBAHÇE’DE KALECİ ENFLASYONU VAR

Geçen sezon kalesinde büyük sorunlar yaşayan Fenerbahçe’nin aslında bu mevki için neredeyse kaleci enflasyonu yaşadığı görülüyor. restbet313 Buna rağmen kaleci sorunu ortadan kalkmayan sarı kanaryalar transfer dönemi içinde Ankaragücü’nden Altay Bayındır’ı da aldı. Bu futbolcunun alınması ise yeni bir tartışmanın başlamasına neden oldu. Fenerbahçe’de 1 numara kim olacak ve kaleyi kim koruyacak.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

En baştan başlamak gerekirse Fenerbahçe kaleci ihtiyacı için Altınordu’dan Berke Özer ve Bursaspor’dan Harun Tekin’i geçtiğimiz sezon başında transfer etmişti. Bu futbolcular ile yetinilmemmiş ayrıca Ertan Ersu ile de sözleşme uzatılması yoluna gidilmişti. Kadroda kaleci olarak yer alan Carlos Kameni ise yaşanan sorunlar nedeniyle sözleşmesi devam ediyor olmasına rağmen kadro dışı bırakılmıştı.

Bu kalecilerin varlığına rağmen yeni kaleci arayışının neden devam ettiği ise teknik heyete sorulduğunda alınan cevap ise hayli ilginç oldu. Teknik heyete Harun ve Berke’nin alınmasından sonra hiç görev almamalarının nedeni ne diye sorulduğunda ‘’ bu futbolcuların Fenerbahçe kalesini koruyacak seviyede olmadıkları’’ cevabının verilmesi üzerine de yönetim Ankaragücü’nden Altay Bayındır’ı transfer etti.

Bu şekilde gerektiğinden çok fazla kalecisi olan Fenerbahçe de ayrıca birde henüz çözülmemiş olan Volkan Demirel sorunu bulunmakta. Geçen sezon başında sözleşmesi bir yıl için uzatılan Volkan’a sezon sonunda jübile yapması önerildi ama tecrübeli file bekçisi bu teklifi kabul etmedi ve en az bir yıl daha oynayabileceğini belirterek sözleşmesinin uzatılmasını istedi.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - MBAYE DİAGNE, ARABİSTAN YOLCUSU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET313.COM – FENERBAHÇE’DE KALECİ ENFLASYONU VAR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.