RESTBET313.COM – FALCAO’NUN TRANSFERDE Kİ ÖNCELİĞİ ORTAYA ÇIKTI

flas_falcao_aciklamasi_haberler_dogru_1545998332_991

flas_falcao_aciklamasi_haberler_dogru_1545998332_991-300x174

Uzun süredir Galatasaray’ın gündeminde olan Radamel Falcao’nun gelen teklifleri değerlendirmesi sırasında önceliğinin farklı olduğu anlaşıldı. RESTBET313 Evli ve üç kız çocuğu babası olan Falcao için en önemli nokta Eşi ve çocukları ile huzur içinde yaşayabileceği bir şehre gitmek. Monaco’da uzun yıllardır yaşadığı rahatı ona sunacak olan takımın teklifini kabul etmeyi düşündüğü belirtiliyor.

Milliyet gazetesinde çıkan habere göre daha önce İstanbul’a gelmiş olan Kolombiyalı futbolcu için Galatasaray’ın teklifi öne çıkıyor. İstanbul’un soğuk olmamasının yanında modern ve büyük bir şehir olması sayesinde çocuklarının eğitim konusunda da sorun olmayacağını düşünüyor.

Kolombiyalı yıldız futbolcuya ayrıca Porto’da talip İspanya gazetelerinde de Falcao’nun kültür farkı sorunu yaşamamak için Porto’yu tercih edeceği yönünde haberler yapıyorlar. Copa Amerika Kupasına katıldığı için tatile sonra çıkan futbolcunun kararını vermekte acele etmediği ama birkaç gün içinde kararını vermesi beklendiği de belirtiliyor.

Monaco ile yollarını ayıran yıldız futbolcu Kolombiya milli takımı ile katıldığı kupanın bitmesinin ardından tatile çıktı ve Monaco’nun hazırlık kampına katılmadı. Galatasaray’ın teklifini kabul etmesi halinde ise önümüzde ki günlerde İstanbul’a gelerek sözleşme imzalaması ve ardından takımın hazırlık kampına katılması bekleniyor.

Futbolcunun yakın çevresi ile yaptığı görüşmelerde İstanbul’un kendisi ve ailesi için daha iyi bir seçenek olduğunu belirtiyor ve önemli olanın para değil ailesi ile mutlu olacağı bir şehir olduğunu söylüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - TRABZONSPOR’UN FORVET TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE başlıklı makalemizde trabzon transferleri, trabzonspor ve trabzonspor haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

flas_falcao_aciklamasi_haberler_dogru_1545998332_991

2 Comments on RESTBET313.COM – FALCAO’NUN TRANSFERDE Kİ ÖNCELİĞİ ORTAYA ÇIKTI

  1. RESTBET313 YENİLENEN ADRESİ restbet313 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.