restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET313.COM – BURAK YILMAZ, BEŞİKTAŞ’TAN SÖZLEŞMESİNİN UZATILMASINI İSTİYOR!

Transfer sezonunda en çok konuşulan isimler arasında Burak Yılmaz başta gelmeye devam ediyor. restbet313 Başkan Fikret Orman tarafından biz futbolcumuzu satmayı düşünmüyoruz, Burak Yılmaz burada futbolu bırakmak üzere transfer oldu şeklinde açıklamalar yapmış olsa da gelen haberle aynı yönde değil.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezonun ortasında siyah beyazlı ekibe katılan tecrübeli futbolcu hem Beşiktaş’ta hem de A milli takım forması ile başarılı bir performans gösterdi ve ardından da Avrupa’dan birçok kulübün dikkatini çekmeyi başardı. Bu takımların arasında ise Lecce öne çıktı ve futbolcuya 3 yıllık sözleşme ve her yıl için 2,5 milyon Euro ücret önerdi. Bu teklif karşısında ise Burak Yılmaz kendi takımına sözleşmesinin uzatılması için talepte bulundu. Aynı ücreti Beşiktaş’tan da alıyor olmasına rağmen sözleşmesi önümüzde ki yıl bitecek olması ile aynı şartlara sahip olmak için 2022 yılına kadar uzatılması talebinde bulundu.

Lecce yönetimi ise Beşiktaş’a teklifte bulunduklarını ama kendilerine bir dönüş yapılmadığını belirtti. Bu futbolcuyu transfer etmek istediklerini ama gerçekleşmeme ihtimaline karşılık da başka üç futbolcuyu daha düşündüklerini belirttiler. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Lecce transfer ekibi Beşiktaş logosunun altında resim çektirmişlerdi.

Beşiktaş, Burak Yılmaz ve Lecce takımları çevresinde dönen bu transfer düğümünün nasıl çözüleceği ise henüz bilinmiyor ve transfer kulislerinde en çok merak edilen soru ise bu transferin sonucunun ne olacağı.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - BEŞİKTAŞ BELÇİKA’DAN BOJAN NASTİC’İ TRANSFER EDİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET313.COM – BURAK YILMAZ, BEŞİKTAŞ’TAN SÖZLEŞMESİNİN UZATILMASINI İSTİYOR!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.