RESTBET313.COM – BURAK YILMAZ, BEŞİKTAŞ’TAN SÖZLEŞMESİNİN UZATILMASINI İSTİYOR!

6956a5edbf41438aa9c8e3a5bb5a5f5e-300x199

Transfer sezonunda en çok konuşulan isimler arasında Burak Yılmaz başta gelmeye devam ediyor. restbet313 Başkan Fikret Orman tarafından biz futbolcumuzu satmayı düşünmüyoruz, Burak Yılmaz burada futbolu bırakmak üzere transfer oldu şeklinde açıklamalar yapmış olsa da gelen haberle aynı yönde değil.

Geçtiğimiz sezonun ortasında siyah beyazlı ekibe katılan tecrübeli futbolcu hem Beşiktaş’ta hem de A milli takım forması ile başarılı bir performans gösterdi ve ardından da Avrupa’dan birçok kulübün dikkatini çekmeyi başardı. Bu takımların arasında ise Lecce öne çıktı ve futbolcuya 3 yıllık sözleşme ve her yıl için 2,5 milyon Euro ücret önerdi. Bu teklif karşısında ise Burak Yılmaz kendi takımına sözleşmesinin uzatılması için talepte bulundu. Aynı ücreti Beşiktaş’tan da alıyor olmasına rağmen sözleşmesi önümüzde ki yıl bitecek olması ile aynı şartlara sahip olmak için 2022 yılına kadar uzatılması talebinde bulundu.

Lecce yönetimi ise Beşiktaş’a teklifte bulunduklarını ama kendilerine bir dönüş yapılmadığını belirtti. Bu futbolcuyu transfer etmek istediklerini ama gerçekleşmeme ihtimaline karşılık da başka üç futbolcuyu daha düşündüklerini belirttiler. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Lecce transfer ekibi Beşiktaş logosunun altında resim çektirmişlerdi.

Beşiktaş, Burak Yılmaz ve Lecce takımları çevresinde dönen bu transfer düğümünün nasıl çözüleceği ise henüz bilinmiyor ve transfer kulislerinde en çok merak edilen soru ise bu transferin sonucunun ne olacağı.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - BEŞİKTAŞ BELÇİKA’DAN BOJAN NASTİC’İ TRANSFER EDİYOR başlıklı makalemizde Beşiktaş, Beşiktaş transfer haberleri ve Bojan Nastic beşiktaş hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Comments on RESTBET313.COM – BURAK YILMAZ, BEŞİKTAŞ’TAN SÖZLEŞMESİNİN UZATILMASINI İSTİYOR!

  1. RESTBET313 YENİLENEN ADRESİ restbet313 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.