RESTBET313.COM – BEŞİKTAŞ BELÇİKA’DAN BOJAN NASTİC’İ TRANSFER EDİYOR

5d2ef0b8ae298b1e390a5206-300x200

Süper ligi üçüncü olarak tamamlayan Beşiktaş bu sezon şampiyonluk hedefine kesin olarak ulaşmak için takım kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına devam ediyor. restbet313 Abdullah Avcı’nın bek mevkilerinde oynayan Caner Erkin ve Gökhan Gönül’e alternatif arayışı devam ederken bu arayışa cevap ise Belçika’da bulundu.

Yönetimin düşük maliyetli ama takıma yararlı olacak futbolcu arayışı devam ederken bu amaçla transfer ekibinin yaptığı çalışmalar sırasında Belçika’nın Genk takımında oynayan Bojan Nastic dikkatleri çekti. Bosna Hersekli olan 25 yaşında ki yetenekli futbolcu sol bek görevinde oynuyor ve başarılı futbolu ile de kara kartalların önümüzde ki sezon başarılı olmasında katkısı olacağı düşünülüyor.

Genk takımın ile yapılan ön görüşmenin olumlu geçmesinin ardından transfer çalışmalarına hız verildiği ve yapılan görüşmelerde de önemli mesafe kat edildiği bildiriliyor. 25 yaşında ki futbolcunun da bu transfer için olumlu düşündüğü ve Beşiktaş’a gelmeyi istediği belirtiliyor.

Başarılı performansı ile Bosna Hersek milli takım kadrosuna yükselmeyi başaran futbolcu milli takımında a aynı başarıyı göstermeye devam ediyor. Geçen sezonun ortasında Belçika’nın Oosten takımına kiralanan Nastic burada 13 maça çıktı. Ligin ilk yarısında da kendi takımı ile 13 maça çıkan sol bek oynadığı takımların başarısında önemli pay sahibi oldu.  Bu futbolcunun transferi ile ilgili gelişmeleri sizlere buradan haber vermeye devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - GALATASARAY’IN TRANSFERDE YENİ GÖZDESİ başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray transferleri ve Orel Mangala galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Comments on RESTBET313.COM – BEŞİKTAŞ BELÇİKA’DAN BOJAN NASTİC’İ TRANSFER EDİYOR

  1. RESTBET313 YENİLENEN ADRESİ restbet313 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.