restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET313.COM – ALEKSANDER KOLARAV TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI

Fenerbahçe’nin ısrarla almak istediği Sırp yıldız için pazarlıklar devam ediyor. RESTBET313 İtalya Serie Ligi takımlarından Roma’da forma giyen Kolarav bu takımda mutlu değil ve ayrılmak istiyor bu bilgiye sahip olan sarı kanaryalarda yeni sezonda şampiyonluk hedefine ulaşmak için yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak istiyor. Sırp futbolcu ile yapılan görüşmeler sonunda nihayet anlaşma sağlandı ve futbolcuya önerilen 2+1 yıl ve yıllık 3 milyon Euro kazanç teklifinin kabul edilmesi üzerine artık gözler Roma takımına çevrildi.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Roma bu futbolcusunu kadrosunda tutmak için Fenerbahçe’den gelen teklifleri geri çevirmiş ve Kolarov’a da sözleşmeyi uzatma teklifinde bulunmuştu. Bu teklifin Kolarov tarafından geri çevrilmesi üzerine Roma geri adım attı ve sportif direktörü Petrachi ‘’Gitmek isteyenin önü açık’’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Eljif Elmas transferinde sona gelen Fenerbahçe bu transferde imzaların atılmasının hemen ardından Sportif Direktörü Comolli’yi görüşmeleri başlatmak üzere Roma’ya gönderecek. Roma Kulübünün bonservis ücreti olarak 6 milyon Euro istiyor olması ve Fenerbahçe’nin de 4 milyon Euro teklif götürecek olması ile de çetin pazarlıkların olacağının şimdiden anlaşılmasını sağlıyor.

Fenerbahçe ile anlaşmış olan Kolarov pazarlıkların bitmesi ve anlaşmanın sağlanması halinde takımının kampından ayrılarak Fenerbahçe kampına katılacak ve yeni takımı ile birlikte Audi Cup’a katılacak.  Kolaraov’un transferi için başkan Ali Koç’da büyük çaba harcamış ve futbolcunun abisini 4 kez ağırlayarak yüz yüze görüşme yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - MURİQİ, FENERBAHÇE’YE ADIMI ALTIN HARFLER İLE YAZDIRACAĞIM! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET313.COM – ALEKSANDER KOLARAV TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI

1 Comment on RESTBET313.COM – ALEKSANDER KOLARAV TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.