RESTBET313.COM – ALEKSANDER KOLARAV TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI

kolarov-1563096915-300x186

Fenerbahçe’nin ısrarla almak istediği Sırp yıldız için pazarlıklar devam ediyor. RESTBET313 İtalya Serie Ligi takımlarından Roma’da forma giyen Kolarav bu takımda mutlu değil ve ayrılmak istiyor bu bilgiye sahip olan sarı kanaryalarda yeni sezonda şampiyonluk hedefine ulaşmak için yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak istiyor. Sırp futbolcu ile yapılan görüşmeler sonunda nihayet anlaşma sağlandı ve futbolcuya önerilen 2+1 yıl ve yıllık 3 milyon Euro kazanç teklifinin kabul edilmesi üzerine artık gözler Roma takımına çevrildi.

Roma bu futbolcusunu kadrosunda tutmak için Fenerbahçe’den gelen teklifleri geri çevirmiş ve Kolarov’a da sözleşmeyi uzatma teklifinde bulunmuştu. Bu teklifin Kolarov tarafından geri çevrilmesi üzerine Roma geri adım attı ve sportif direktörü Petrachi ‘’Gitmek isteyenin önü açık’’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Eljif Elmas transferinde sona gelen Fenerbahçe bu transferde imzaların atılmasının hemen ardından Sportif Direktörü Comolli’yi görüşmeleri başlatmak üzere Roma’ya gönderecek. Roma Kulübünün bonservis ücreti olarak 6 milyon Euro istiyor olması ve Fenerbahçe’nin de 4 milyon Euro teklif götürecek olması ile de çetin pazarlıkların olacağının şimdiden anlaşılmasını sağlıyor.

Fenerbahçe ile anlaşmış olan Kolarov pazarlıkların bitmesi ve anlaşmanın sağlanması halinde takımının kampından ayrılarak Fenerbahçe kampına katılacak ve yeni takımı ile birlikte Audi Cup’a katılacak.  Kolaraov’un transferi için başkan Ali Koç’da büyük çaba harcamış ve futbolcunun abisini 4 kez ağırlayarak yüz yüze görüşme yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET313.COM - MURİQİ, FENERBAHÇE’YE ADIMI ALTIN HARFLER İLE YAZDIRACAĞIM! başlıklı makalemizde fenerbahce, FENERBAHÇE HABERLERİ ve Vedat Muriqi hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Comments on RESTBET313.COM – ALEKSANDER KOLARAV TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI

  1. RESTBET313 YENİLENEN ADRESİ restbet313 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET313 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET313.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. yenilenen adresi ile restbet313 ve en güncel spor haberleri burada. restbet313.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.