restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET312.COM – UEFA FENERBAHÇE İÇİN KARARINI VERDİ

UEFA Fenerbahçe için kararını verdi ve verilen bu karar ise Fenerbahçe’nin men cezası almaması yönünde oldu. RESTBET312 Bunun yanında UEFA sarı lacivertli takıma çeşitli cezalar verdi. Financial Fair Play çerçevesinde alınan karar doğrultusunda çeşitli yaptırımlar uygulanacak.

UEFA bu konuda bir açıklama yaptı ve şu ifadelere yer verdi ‘’ UEFA Kulüp Finansal Komitesi Adli Bürosu Fenerbahçe ile 20 Mayıs 2016’da yaptığı uzlaşma gereği hedeflerine uymadığı tespit edildi’’.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

‘’Bu nedenle de UEFA Kulüp Kontrol Komitesi 2020/21 ve 2021/22 sezonlarında Fenerbahçe’nin elde edeceği UEFA tarafından gelecek olan 2 milyon Euro geliri alamaması kararını verdi. Fenerbahçe bu nedenle de belirtilen sezonlarda pozitif transfer hedeflerine ulaşmak zorundadır. Bu süre içinde Fenerbahçe futbolcu satışından elde ettiği gelirden 1 milyon Euro az futbolcu satın alması gerekmektedir. Bu kurallara uyullmadığı takdirde Fenerbahçe’ye yeni yaptırımlar uygulanması kararı verilecektir. Fenerbahçe alacağı futbolcuları UEFA kadrosuna bildiremeyecek.’’

Fenerbahçe 2020/21 ve 2021/22 sezonunda en fazla 23 oyuncunun ismini UEFA’ya bildirebilecektir. Bunun yanında Fenerbahçe’nin borçlarını 15 Ekim 2019 tarihine kadar yeniden yapılandırması halinde yapılan kesinti 2 milyon Eurodan 1 milyon Euroya indirilecektir.’’

Alınan bu kararlar Fenerbahçe tarafından değerlendirilirken yönetim belirtilen tarihe kadar borçların yeniden yapılandırılması için çalışmalara şimdiden başladı. Sarı lacivertli takım yeni sezonda Avrupa kupalarına katılabilecek olması ile de transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET312.COM - GALATASARAY’IN YENİ TRANSFERİ SERİ İÇİN SAĞLIK SORUNU VAR İDDİASI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET312.COM – UEFA FENERBAHÇE İÇİN KARARINI VERDİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.