RESTBET312.COM – UEFA FENERBAHÇE İÇİN KARARINI VERDİ

fenerbahce_uefa_yi_boyle_etkileyecek_h65907_23c29-737x415

fenerbahce_uefa_yi_boyle_etkileyecek_h65907_23c29-300x162

UEFA Fenerbahçe için kararını verdi ve verilen bu karar ise Fenerbahçe’nin men cezası almaması yönünde oldu. RESTBET312 Bunun yanında UEFA sarı lacivertli takıma çeşitli cezalar verdi. Financial Fair Play çerçevesinde alınan karar doğrultusunda çeşitli yaptırımlar uygulanacak.

UEFA bu konuda bir açıklama yaptı ve şu ifadelere yer verdi ‘’ UEFA Kulüp Finansal Komitesi Adli Bürosu Fenerbahçe ile 20 Mayıs 2016’da yaptığı uzlaşma gereği hedeflerine uymadığı tespit edildi’’.

‘’Bu nedenle de UEFA Kulüp Kontrol Komitesi 2020/21 ve 2021/22 sezonlarında Fenerbahçe’nin elde edeceği UEFA tarafından gelecek olan 2 milyon Euro geliri alamaması kararını verdi. Fenerbahçe bu nedenle de belirtilen sezonlarda pozitif transfer hedeflerine ulaşmak zorundadır. Bu süre içinde Fenerbahçe futbolcu satışından elde ettiği gelirden 1 milyon Euro az futbolcu satın alması gerekmektedir. Bu kurallara uyullmadığı takdirde Fenerbahçe’ye yeni yaptırımlar uygulanması kararı verilecektir. Fenerbahçe alacağı futbolcuları UEFA kadrosuna bildiremeyecek.’’

Fenerbahçe 2020/21 ve 2021/22 sezonunda en fazla 23 oyuncunun ismini UEFA’ya bildirebilecektir. Bunun yanında Fenerbahçe’nin borçlarını 15 Ekim 2019 tarihine kadar yeniden yapılandırması halinde yapılan kesinti 2 milyon Eurodan 1 milyon Euroya indirilecektir.’’

Alınan bu kararlar Fenerbahçe tarafından değerlendirilirken yönetim belirtilen tarihe kadar borçların yeniden yapılandırılması için çalışmalara şimdiden başladı. Sarı lacivertli takım yeni sezonda Avrupa kupalarına katılabilecek olması ile de transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET312.COM - GALATASARAY’IN YENİ TRANSFERİ SERİ İÇİN SAĞLIK SORUNU VAR İDDİASI başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve Seri galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

fenerbahce_uefa_yi_boyle_etkileyecek_h65907_23c29

3 Comments on RESTBET312.COM – UEFA FENERBAHÇE İÇİN KARARINI VERDİ

  1. yenilenen adresi ile restbet312 ve en güncel spor haberleri burada. restbet312.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET312 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET312.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. yenilenen adresi ile restbet312 ve en güncel spor haberleri burada. restbet312.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.