RESTBET312.COM – GALATASARAY’IN YENİ TRANSFERİ SERİ İÇİN SAĞLIK SORUNU VAR İDDİASI

fenerbahce_uefa_yi_boyle_etkileyecek_h65907_23c29-1-737x415

fenerbahce_uefa_yi_boyle_etkileyecek_h65907_23c29-1-300x162

Transfer sezonunun en çok ses getiren transferi olan Jean Michael Seri için sağlık sorunu olduğu iddiası ortaya atıldı. RESTBET312 Seri’nin bir cilt problemi olan ‘chilblains’ hastası olduğu belirtiliyor bu sorunun ise soğuk havalarda daha çok arttığı bu nedenle de İngiltere’de istenen performansı gösteremediği belirtiliyor. Seri sarı kırmızılı takımın transfer teklifini de Türkiye’nin ılıman iklimi nedeniyle kabul ettiği ve burada da başarılı olacağı düşünülüyor.

Fildişili 27 yaşında ki yetenekli futbolcu için bir sezon önce Avrupa’nın büyük kulüpleri tarafından transfer teklifleri olmuştu. Barselona, Arsenal ve Chelsea gibi takımların arasından Fulham ödediği 30 milyon Euro bonservis ücreti ile futbolcuyu transfer etmeyi başarmıştı. Bunun yanında Fulham ligden düştü ve Seri’de istenen performansı gösteremedi. Çok yüksek olan transfer ücreti nedeniyle futbolcunun satın alınması mümkün olmadı ve bunun için de kiralama yoluna gidildi.

Futbolcunun transferi söz konusu olduğunda Milan ve Roma gibi İtalyan kulüplerinin yanında İngiltere Premier ligi ekipleri de Seri’nin peşine düştü. Seri ise bu çok sayıda kulübün arasından ise Galatasaray’ı tercih etti. Futbolcunun bu tercihi yapmasında etkili olan Didier Drogba ise bir sportif direktör gibi çalıştı ve Fatih Terim’in atak futbol anlayışı hakkında futbolcuya bilgiler verdi. Seri ayrıca Şampiyonlar liginde direk oynayacak olması nedeniyle Galatasaray’ı tercih etti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET311.COM - GALATASARAY, GUSTAVO CUELLAR’I TRANSFER ETMEYE HAZIRLANIYOR başlıklı makalemizde Cuellar galatasaray, Galatasaray ve Galatasaray haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

fenerbahce_uefa_yi_boyle_etkileyecek_h65907_23c29-1

3 Comments on RESTBET312.COM – GALATASARAY’IN YENİ TRANSFERİ SERİ İÇİN SAĞLIK SORUNU VAR İDDİASI

  1. yenilenen adresi ile restbet312 ve en güncel spor haberleri burada. restbet312.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET312 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET312.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. yenilenen adresi ile restbet312 ve en güncel spor haberleri burada. restbet312.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.