RESTBET312.COM – EMRE MOR, GALATASARAY TRANSFERİNDE SON GELİŞMELER

restbet305-yeni-ulasimi-94-300x166

Genç yaşında adını milli takım kadrosuna yazdıran Emre Mor daha sonra disiplinsiz davranışları ile birden parlayan yıldızı aynı şekilde sönmeye başlamıştı. RESTBET312 Celta Vigo takımında oynayan Emre Mor burada istenen performansı gösteremedi ve ardından da yeni bir başlangıç yapmak için de Galatasaray’a gelmek istediğini belirtti. Fatih Terim tarafından istenmeyen futbolcu hocanın bu kararını değiştirmek için İstanbul’a geldi ve hoca ile yüz yüze bir görüşme gerçekleştirdi.

Tecrübeli hocanın onayının alınmasının ardından ise transfer için çalışmalar başladı. Transferin kısa sürede bitmesi beklenirken de istenmeyen olaylar oldu ve sarı kırmızılı takım bu transfer iin ağırdan almaya başladı. Emre Mor adına transfer çalışmalarını yürüten ERİK Alsnso bu konuda şu açıklamaları yaptı: Durum henüz yüzde yüz çözülmüş değil, Galatasaray benimle temasa geçerse bu konunun çöüzme kavuşacağından eminim. Ben bu görüşmeleri Celta Vigo adına yürütüyorum. Kulüp bana bu konuda tam yetki verdi.’’

Alanso ‘’Emre Mor için Galatasaray’a transfer olmak büyük bir şans olacak. Fatih Terim çok disiplinli bir hoca ve onun tekrar eski başarılı günlerine dönmesinde etkili olacaktır. Galatasaray taraftarı bana sosyal medyadan yazıyor ve Emre Mor’un transferine izin vermemi istiyorlar. Bence Galatasaray Avrupa’nın en büyük kulüplerinden birisi, bizimle iletişim kurarlarsa bu transfer olacaktır ama henüz bizimle iletişime geçilmedi.’’

Bir önceki yazımız olan RESTBET312.COM - ELJİF ELMAS NAPOLİ’YE TRANSFER OLUYOR başlıklı makalemizde fenerbahce, FENERBAHÇE HABERLERİ ve Fenerbahçe transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Comments on RESTBET312.COM – EMRE MOR, GALATASARAY TRANSFERİNDE SON GELİŞMELER

  1. yenilenen adresi ile restbet311 ve en güncel spor haberleri burada. restbet311.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET311 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET311.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  3. RESTBET311 YENİLENEN ADRESİ restbet312 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

  4. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET312 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET312.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.