RESTBET312.COM – ELJİF ELMAS NAPOLİ’YE TRANSFER OLUYOR

5d1ef19266a97c8f3a46ae2e-300x169

Fenerbahçe takımında oynayan Eljif Elmas için transfer haberleri gelmeye devam ediyor. RESTBET312 Napoli tarafından transferi için artık gün sayılıyor.

İtalya’nın II Mattino gazetesinde yer alan habere göre ‘’Napoli, Eljif Elmas için Fenerbahçe ile 18 milyon Euro ve bonuslar karşılığında el sıkıştı. Fenerbahçe’ye bu miktar verilerek bonservisi alınacak olan Eljif Elmas’a ise yıllık 1,5 milyon Euro yıllık maaş verilecek ve sözleşme 5 yıllık olarak imzalanacak.

Gazetede verilenn habere göre Eljif Elmas birkaç gün içinde Roma’ya gidecek ve sağlık kontrolünden geçecek ardından da takımın Dimadora’da bulunan hazırlık kampına katılacak. Bu transferin gerçekleşmesi halinde 18 milyon Euro ile Fenerbahçe kulüp tarihinin transfer rekorunu kıracak.

Eljif Elmas’ı Rabotnicki’den 180 bin Euro bonservis ücreti ile almış olan sarı lacivertli takım bu futbolcudan 17 milyon Euro kar etmiş olacak. Bu da Fenerbahçe tarihinde bir futbolcudan elde edilen en yüksek gelir olacak. 19 yaşındaki Makeddon futbolcunun gösterdiği başarı ise oldukça önemi olarak görülüyor.

Eljif Elmas dışında sarı lacivertli takımın önemli transfer gelirleri Elvir Baliç, Kjaer, Okocha, Mousa Sow’dan elde edilmişti. Bu transferin gerçekleşmesi halinde Fenerbahçe takımın transfer yapabilmesi için gerekli olan bütçeyi de oluşturacak ve istediği futbolcuları da transfer edebilecek. Böylece de yeni sezonde hedeflenen güçlü Fenerbahçe takımı kurularak şampiyonluk hedefine ulaşılması planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET312.COM - GALATASARAY, AVUSTURYA’DA HAZIRLIK MAÇINDA ŞOK YAŞADI başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Comments on RESTBET312.COM – ELJİF ELMAS NAPOLİ’YE TRANSFER OLUYOR

  1. EN GÜNCEL HABERLER VE SPOR DETAYLARI BURADA. YENİLENEN ADRESİ İLE RESTBET311 VE EN GÜNCEL SPOR HABERLERİ BURADA. RESTBET311.COM ÜZERİNDEN SİTEYE KOLAY BİR ŞEKİLDE KATILIP, EN GÜZEL ÖDEMELERİ ALACAĞINIZ İŞLEMLERİ SORUNSUZ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  2. yenilenen adresi ile restbet311 ve en güncel spor haberleri burada. restbet311.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  3. RESTBET311 YENİLENEN ADRESİ restbet311 OLDU. ARTIK YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNE KATILARAK SİZDE KISA SÜREDE EN GÜZEL PARALARI KAZANABİLİRSİNİZ. HIZLI BAHİS SİTESİ ÇOK KAZANDIRMASI İLE ÜNLÜ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.