restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET308.COM – MEHMET TOPAL’IN FENERBAHÇE’DEN AYRILMASININ NEDENİ ‘’TRİBÜN ŞIMARIKLIĞI’’

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Mehmet Topal’ın Fenerbahçe’den ayrılığının nedeni hakkında Gürcan Bilgiç açıklamalar yaptı. restbet308 yeni adresi. Gürcan Bilgiç’e göre tecrübeli futbolcunun sarı lacivertli takımdan ayrılma nedeni ise ‘’Tribün şımarıklığı’’. 7 yıldır Fenerbahçe formasını giyen Mehmet Topal takımdan ayrılığı kendisi istedi.

Başkan Ali Koç ile görüşen Mehmet Topal ayrılık talebini direk başkana belirtti ‘’ Geçen sezon çok yorucu ve yıpratıcı geçti, kulübümün zarar görmesini istemiyorum ve bunun içinde izin verirseniz ayrılmak istiyorum’’ dedi. Mehmet Topal 7 yıldır takımda yer aldığını ve camia ile kötü olmak istemediğini belirtti ve önümüzdeki sezon için ise takımda kendine bir yer göremediğini ifade etti. Onun bu sözlerinin üzerine de başkan futbolcuya gitmesi için izin verdi.

Sabah Gazetesi spor yazarlarından olan Gürcan Bilgiç ise konu hakkında şu şekilde değerlendirme yaptı ‘’ Mehmet Topal tribün şımarıklığının kurbanı oldu. Tribün şımarıklığı daha önce de futbolcuların takımdan ayrılmasına neden olmuştu. Mehmet Topla ne kadar karakterli bir adam olduğunu Fenerbahçe’den alacaklarını silerek takımdan ayrılması ile ortaya koymuştur. Tribündekilerin bilmesi gereken önemli bir nokta var o da maçta gol atan adamlara pası veren ve golün hazırlayıcısı olan oyuncuların olduğudur. Mehmet Topla çok yetenekli bir futbolcu ve onun eksikliği önümüzdeki sezon çok hissedilecek. Umarım takımda onun yerini dolduracak futbolcu bulunur.’’

Bir önceki yazımız olan RESTBET308.COM - GALATASARAY, RYAN BABEL TRANSFERİNİ BİTİRDİ başlıklı makalemizde Babel Galatasaray, Galatasaray ve Galatasaray haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET308.COM – MEHMET TOPAL’IN FENERBAHÇE’DEN AYRILMASININ NEDENİ ‘’TRİBÜN ŞIMARIKLIĞI’’

2 Comments on RESTBET308.COM – MEHMET TOPAL’IN FENERBAHÇE’DEN AYRILMASININ NEDENİ ‘’TRİBÜN ŞIMARIKLIĞI’’

  1. yenilenen adresi ile restbet308 ve en güncel spor haberleri burada. restbet308.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. en güncel haberler ve spor detayları burada. yenilenen adresi ile restbet308 ve en güncel spor haberleri burada. restbet308.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.