restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – YUSUF ERDOĞAN GALATASARAY İLE ANLAŞTI

restbet güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Galatasaray, Süper Ligi şampiyon olarak bitirdi ve önümüzde ki sezon için ise hazırlıklara ligin bitmesinin hemen ardından başladı. restbet307 yeni adresi Sarı kırmızılı takımın yöneticileri Fatih Terim’in isteği doğrultusunda yurt dışından olduğu gibi yerli transferler içinde düğmeye basan yönetim bu konuda büyük ilerleme kaydetti.

Bodrum’da tatilde olan Terim’in tatili bitti ve İstanbul’a döndü onun gelmesi ile de transfer çalışmaları hız kazandı. Yerli transfer listesinde yer alan Yusuf Erdoğan ile anlaşma sağlandığının haberleri ise gündeme geldi.

Süper Ligden düşen Bursaspor ile sözleşmesi fesh olan Yusuf Erdoğan’ın serbest kalmasının üzerine 26 yaşında ki kanat oyuncusunun menajeri ile görüşme yapıldı. Genç futbolcunun Galatasaray’da oynamayı istediği biliniyordu ve menajeri aracılığı ile yapılan teklifi de kabul ettiği belirtiliyor. Bu anlaşma ile de 3 yıl boyunca Galatasaray forması giyecek.

Genç kanat oyuncusu ile kadrosunu zenginleştirmek isteyen Fatih Terim onu rotasyonda kullanmayı düşünüyor. Bu futbolcunun yanında yerli oyuncu transferleri olarak sarı kırmızılı takım Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Şener Özbayraklı ile anlaştı. Onun yanında Adem Büyük ile de anlaşmaya çok yakın olunduğu da gelen haberler arasında yer alıyor. Bu futbolcuların hazırlık kampına yetiştirilmesi gerektiği konusunda Fatih Terim’in büyük isteği bulunuyor ve yönetim de onun bu isteğini yerine getirmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - FENERBAHÇE’DE VOLKAN BOŞ SÖZLEŞMEYE İMZA ATTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET307.COM – YUSUF ERDOĞAN GALATASARAY İLE ANLAŞTI

1 Comment on RESTBET307.COM – YUSUF ERDOĞAN GALATASARAY İLE ANLAŞTI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.