restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – MURİQİ TRANSFERİNDE GALATASARAY SONA YAKLAŞTI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Ligin bitmesinin ardından Çaykur Rizespor’da başarılı bir sezon geçiren Vedat Muriç’in transferi konuşulmaya başlanmıştı. restbet307 yeni adresi Galatasaray, Fenerbahçe ve Başakşehir’in yanında yurt dışından da transfer teklifleri gelen Muriç’in tercihinin sarı kırmızılı takım olduğu yönünde haberler geliyor. Çaykur Rizespor’un sözleşmeli futbolcusu olan Vedat Muriç için harekete geçen Galatasaray yönetimi transferde önemli adımlar attı.

Vedat Muriç’in eğer transfer olursa bu takımın Galatasaray olmasını istediğini yakın çevresine söylediği biliniyordu. Futbolcunun bu tercihi Galatasaray’ın Şampiyonlar liginde oynayacak olması nedeniyle yaptığı biliniyor.

Fenerbahçe’nin de bu transfer konusunda çok istekli olduğu bilinmesine rağmen Galatasaray, Çaykur Rizespor ile el sıkıştı ve artık iş taraflar arasında imza atılmasına kaldı. Fanatik gazetesinde bu konuda yer alan habere göre Galatasaray, 25 yaşında ki golcü futbolcu için Çaykur Rizespor’a 4 milyon Euro bonservis ücreti ödeyecek. Futbolcu ile de yıllık 1,8 milyon garanti para ve bonuslar ile birlikte yıllık 2,2 milyon Euro kazanç önerildi ve bu teklife olumlu cevap aldı.

Kosovalı futbolcunun transferinde Abdürrahim Albayrak’ın önemli etkisi oldu. Çaykur Riezspor transfer için kapıyı 10 milyon Euro’dan açtı. Buna karşılık ise sarı kırmızılı takımın ilk teklifi 3,5 milyon Euro oldu. Daha sonra Albayrak’ın memleketinin takımı ile görüşmeler yaptı ve istenen rakamın 6 milyon Euro’ya inmesini sağladı. Ardından ise Galatasaray teklifini 4 milyon Euro’ya yükseltti ve Rizzespor’da bu teklife evet dedi ve taraflar el sıkıştılar. Rizespor’un bu teklifi kabul etmesinde Muriç’in de ısrarının etkili olduğu belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - MAX KRUSE, FENERBAHÇE’YE EVET DEDİ! başlıklı makalemizde fenerbahce, Fenerbahçe transfer haberleri ve Max Kruse Fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET307.COM – MURİQİ TRANSFERİNDE GALATASARAY SONA YAKLAŞTI

1 Comment on RESTBET307.COM – MURİQİ TRANSFERİNDE GALATASARAY SONA YAKLAŞTI

  1. En iyi spor haberleri burada ve restbet307 olarak siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.