RESTBET307.COM – MAX KRUSE, FENERBAHÇE’YE EVET DEDİ!

restbet305-yeni-ulasimi-87

Almanya’dan Fenerbahçe’ye golcü geliyor, kötü bir sezon geçiren ve alınan kötü sonuçlar ile taraftarını hayal kırıklığı yaşatan sarı lacivertli takım bu sezon başarıya odaklandı. restbet307 yeni adresi Hedefin şampiyonluk olarak belirlendiği ve bunun içinde takımın eksiklerinin giderilmesi için çalışmalarda hızla sürdürülüyor.

Geçen sezon yaptığı hatalı transferler ile takımı maddi anlamda da sıkıntıya sokan Sportif Direktör Comolli bu sezon takıma kesin yararlı olacağı düşünülen ve Ersun Yanal tarafından istenen futbolcuların transferini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda da 31 yaşında ki Alman futbolcu Max Kruse ile transfer görüşmeleri yapılıyor.

Werder Bremen ile sözleşmesi 30 Haziranda bitecek olan futbolcuya bonservis ücreti ödenmeyecek olması nedeniyle tercih ediliyor. Bu futbolcuya 3 yıl için Fenerbahçe forması giymesi için yıllık 2,5 milyon Euro teklif edildi. Max Kruse ise gelen bu teklife prensipte evet dedi. Bunun üzerine Comolli Almanya’ya giderek futbolcu ile görüştü. Yapılan görüşmede futbolcunun isteklerinin pek çoğuna evet diyen Comolli bu transferin önümüzde ki hafta içinde imzalar atılarak sonuçlanacağı yönünde de yönetime bilgi verdi.

Fenerbahçe’nin yabancı futbolcu seçme konusunda başarısız olduğu bilinmekle birlikte yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle mümkün olan en iyi futbolcu olarak Max Kruse’nin tercih edildiği biliniyor. Alman ekolünden olan tecrübeli futbolcunun da golcü oyuncu sıkıntısına son vereceği ve sarı lacivertlilerin önümüzde ki sezon gol atma sorunu yaşamayacağı düşünülüyor.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ’I SATMADI! başlıklı makalemizde Beşiktaş, Beşiktaş transfer haberleri ve Burak Yılmaz hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet305-yeni-ulasimi-87

1 Comment on RESTBET307.COM – MAX KRUSE, FENERBAHÇE’YE EVET DEDİ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.