restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – GUGA İÇİN BREZİLYA’DAN, GALATASARAY’A HABER VAR!

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Bir süredir sarı kırmızılı takımın transfer etmek istediği hakkında konuşulan Brezilyalı sağ bek Guga için takımı Atletico Mineiro’dan bu konuda bir açıklama geldi. restbet307 yeni adresi 20 yaşında ki genç futbolcunun bir scout transfer olarak getirileceği ve bu konuda transfer görüşmeleri yapılıyor hatta sonuçlanmak üzere iddialarına Brezilya takımından cevap geldi ve kendilerine gelen resmi bir teklifin olmadığı belirtildi.

Brezilya basınında transfer haberleri almaya devam ediyor ve bu haberlere göre sarı kırmızılı kulüp Guga için Atletico Mineiro takımı ile görüşme halinde. Atletico Mineiro takımı 20 yaşında ki genç futbolcu için Galatasaray’dan 7 milyon Euro bonservis ücreti istedi. Bu fiyatı yüksek bulan Galatasaray ise karşılık olarak Mariano+2 milyon Euro teklif etti.

Fatih Terim’in takıma yeni yetenekler kazandırmak ve yeni sezonda üç kulvarda birden mücadele ederken elinin güçlü olması için istediği belirtilen Guga’nın yetenekli bir futbolcu olduğu ve takıma katkısının olacağı düşünülüyor.

Galatasaray tarafından yapılan Mairano+2 milyon Euro teklifinin Atletico Minerio tarafından olumlu bulunduğu ve takımın bu konuda düşünmek için süre istediği de Brezilya basının da yer alan haberler arasında.

Atletico Mienria takımına geçen sezonun başında, Avaei’den gelmiş olan Guga için 1,8 milyon Euro bonservis ücreti ödenmişti. Brezilya Serie A ekibi Atletico Minerio’ya transfer olmasının ardından Guga 11 maçta forma giydi ve üç asist yapt

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - BENEGA, GALATASARAY’I SEÇTİ başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray Benega ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET307.COM – GUGA İÇİN BREZİLYA’DAN, GALATASARAY’A HABER VAR!

1 Comment on RESTBET307.COM – GUGA İÇİN BREZİLYA’DAN, GALATASARAY’A HABER VAR!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.