restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – FENERBAHÇE’DE VOLKAN BOŞ SÖZLEŞMEYE İMZA ATTI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sarı lacivertli takımın geçen sezon alınan başarısız sonuçların ardından takımda yenilikler yapmaya devam ettiği bilinmekte. restbet307 yeni adresiSezonun bitmesinin ardından sözleşmesi sona eren Volkan Demirel’in de durumu konuşulmaya başlandı. Başkan Ali Koç’un geçen sezon bir yıl için sözleşme imzalattığı ve sezon sonunda ise jübile yapmasını istediği tecrübeli kaleci Volkan boş sözleşmeye imza attı.

37 yaşında ki tecrübeli kaleci yakın çevresine kendini iyi hissettiğini ve Fenerbahçe’de son bir kez şampiyon olmanın ardından önümüzde ki yıl futbolu bırakmayı istediğini belirtiyordu. Yönetim ise Volkan’ın jübile yapmasını ve takımın teknik ekibinde yer almasını istiyordu.

Volkan’ın oynama isteği ile birlikte Ersun Yanal’ın Emre Belözoğlu’nu takıma getirmesinin ardından bu iki tecrübeli futbolcunun takımda bir yıl daha yer almasına karar verildi. Volkan ve Emre takımda ağabeylik yapacak ve takımın motivasyonunda etkili olacaklar.

Volkan ve bütün takımın en büyük isteği bu yıl şampiyon olarak 4. Yıldızı takmak bunun içinde ellerinden gelenin fazlasını yapmak. Başkan Ali Koç’da bu isteği olumlu karşılamakta ve Volkan’ın 4. Yıldızı takan takım kadrosunda Emre ile birlikte bir ağabey olarak yer almasını istedi.

Volkan oynama isteğinin kabul edilmesinden mutu oldu ve kendisine boş mukaveleye imza atma önerisine karşı çıkmadı. Hiç para konuşmayan Volkan’ın bu davranışı yönetim tarafından takdir ile karşılandı.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - GALATASARAY’IN TRANSFERLERİ HAZIRLIK KAMPINA YETİŞİYOR başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET307.COM – FENERBAHÇE’DE VOLKAN BOŞ SÖZLEŞMEYE İMZA ATTI

1 Comment on RESTBET307.COM – FENERBAHÇE’DE VOLKAN BOŞ SÖZLEŞMEYE İMZA ATTI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.