restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – BURAK YILMAZ, LECCE TRANSFERİNDE SON GELİŞMELER

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon devre arasında Beşiktaş’a gelen Burak Yılmaz burada gösterdiği başarının yanında A milli takım ile de başarılı bir performans göstermesinin ardından adı pek çok kulübün transfer listesinde yer almaya başladı. Bu takımlar arasında ise Lecce öne çıktı ve bir süredir Burak Yılmaz ve Lecce isimleri bir arada anılmaya başlandı. restbet307 

Dün İtalya basınında çıkan bir haber ise transfer kulislerinde büyük yankı buldu. Basında yer alan habere göre Lecce takımı bu yıl Serie A liginde üst sıralarda yer almak istiyor ve bunun içinde kadrosuna Burak Yılmaz gibi tecrübeli ve çok yetenekli bir futbolcuyu katmak istiyor. Bunun için yapılan görüşmelerde sona varıldı ve takımın 3+1 olarak yıllık 2,5 milyon Euro teklifine Burak Yılmaz evet dedi. Futbolcu ile anlaşmaya varılmasının ardından da Beşiktaş kulübü ile görüşmelere başlandı. İlk oalrak futbolcunun bonservisi için 1,5 milyon Euro teklif edildi ama siyah beyazlı takımın bunu kabul etmemesi üzerine fiyat 2,5 milyon Euro oldu.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman ise bu konuya son noktayı koydu ve şu açıklamayı yaptı: Lecce futbolcumuzu istedi ve biz bu teklifi ret ettik. Burak Yılmaz buraya gelirken futbolu burada bırakmak istediğini belirtmişti. Bu şartlar hala geçerli elbette futbolcumuzun istenmesi güzel bir şey ama Burak, Beşiktaş’ta kalacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - YUSUF ERDOĞAN GALATASARAY İLE ANLAŞTI başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray transfer haberleri ve Yusuf Erdoğan Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET307.COM – BURAK YILMAZ, LECCE TRANSFERİNDE SON GELİŞMELER

1 Comment on RESTBET307.COM – BURAK YILMAZ, LECCE TRANSFERİNDE SON GELİŞMELER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.