restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – BEŞİKTAŞ TRANSFER İÇİN ROMA’YA GİDİYOR

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Süper ligi 3. Sırada tamamlayan Beşiktaş kulübünde yeni sezon için hedef kesin şampiyonluk ve bunun için en büyük transfer olarak takımın başına Abdullah Avcı getirildi. restbet307 yeni adresi Tecrübeli hoca da hemen çalışmaya başladı ve takımın eksiklerini tespit ederek transfer edilmesini istediği futbolcuları belirledi. Bunun ardından da yönetim transfer çalışmalarını başlattı.

Beşiktaş’ın sağ bek mevkii için transfer etmek istediği Brezilyalı futbolcu Peres ile de anlaşmaya varıldı. 29 yaşında ki futbolcu siyah beyazlı takımdan gelen yıllık 2 milyon Euro garanti para ve bonuslar teklifini kabul etti. Prensipte anlaşılmasının ardından da futbolcunun bonservisini elinde bulunduran Roma kulübü ile görüşmelere başlandı. Futbolcuyu geçen sezon Sao Paolu’da kiralık olarak oynayan Peres bu sezon Roma’dan ayrılmak istediğini açık olarak belirtmişti.

Futbolcunun da transfere sıcak bakıyor olması ile birlikte Roma kulübü ile de görüşmelere başlandı ve İtalya Serie A takımlarından Roma’da futbolcunun bonservisi için 2 milyon Euro teklifini kabul etti. Prensipte anlaşılmasının ardından siyah beyazlı yöneticiler ödeme planı hazırlamaya başladırlar. Ödeme planının da kabul edilmesinin ardından ise resmi sözleşme imzalanacak ve Peres takımın hazırlık kampına yetiştirilecek.

İtalya kulübü bonservis ücretinin en az yarısının peşin olarak ödenmesini istiyor ama Beşiktaş ise buna yanaşmıyor. Hazırlanacak ödeme planı ile aradaki sorununda ortadan kaldırılması ve siyah beyazlı takımın sağ bek sorununun ortadan kaldırılması sağlanacak.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - İNGİLTERE’DEN, GALATASARAY’A STOPER GELİYOR başlıklı makalemizde Çağlar Söyüncü Galatasaray, Galatasaray ve Galatasaray haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET307.COM – BEŞİKTAŞ TRANSFER İÇİN ROMA’YA GİDİYOR

2 Comments on RESTBET307.COM – BEŞİKTAŞ TRANSFER İÇİN ROMA’YA GİDİYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.