restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ’I SATMADI!

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Siyah beyazlı takıma ligin devre arasında gelen Burak Yılmaz gösterdiği yüksek performans ile İtalya liginden Lecce takımının dikkatini çekmişti. restbet307 yeni adresi Özellikle A Milli takım forması ile Avrupa Şampiyonası eleme grubunda oynadığı maçlarda gösterdiği yüksek performans ile de yıldızı parlayan 34 yaşında ki tecrübeli futbolcuyu Lecce yönetimi ısrarla istiyordu.

Bu konuda Türk basını gibi İtalya basınında da transferin gerçekleşmek üzere olduğuna dair haberler yer alıyordu. Çıkan bu haberlerin ise doğru olmadığı ve transferin gerçekleşmediği en yetkili ağızlardan yapılan açıklamalar ile ortaya çıktı.

Burak Yılmaz bu konu hakkında fikrini soran yakın çevresine ‘’ Ben şuan tuttuğum takımın formasını giyiyorum ve burada çok mutluyum. Beşiktaş’ta oynamak için ben Çin’de kazandığımın yarısına razı oldum. Burada şampiyon olmak ve futbolu da burada bırakmak istiyorum, ne Leccesi’’ şeklinde konuştu.

Burak Yılmaz’ın menajeri Necdet Ergezer’de bu konuda basına açıklama yaptı Beşiktaş taraftarının Burak Yılmaz’ın kalmasını istediğini belirten Ergezer, Burak’da burada kalmak istiyor. Yönetimde aynı fikirde bu nedenle de Lecce takımına Burak Yılmaz’ın satılmayacağı belirtildi ve transfer görüşmeleri bitti’’ dedi.

34 yaşında ki tecrübeli futbolcunun geçen sezon devre arasında Beşiktaş’a gelmesinde Şenol Güneş’in etkisi önemli olmuştu. Tecrübeli hoca oyuncusuna güvenmiş ve ilk zamanlarda taraftarın yaptığı olumsuz tepkilere aldırmadan futbolcusuna güvenmeye devam etmişti ve sonucunda da Burak taraftarın en çok sevdiği futbolcular arasına girmişti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - GUGA İÇİN BREZİLYA’DAN, GALATASARAY'A HABER VAR! başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray transfer haberleri ve Guga Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET307.COM – BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ’I SATMADI!

1 Comment on RESTBET307.COM – BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ’I SATMADI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.