restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET307.COM – ALEKSANDAR KOLAROV SEÇİMİNİ FENERBAHÇE’DEN YANA YAPTI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe gelecek sezon için taraftarına söz verdiği şampiyonluk sözünü tutabilmek için takımın eksiklerini giderme çalışmalarını yapmaya devam ediyor. restbet307 yeni adresi Geçen sezon takıma alınan 11 yabancı futbolcunun neredeyse hiçbirinden fayda sağlanmamış olması ise yönetimin transfer konusunda çok daha dikkatli olmasına neden oluyor. Bunun üstüne birde UEFA tarafından getirilen satılan futbolculardan elde eidlen gelir kadar futbolcu alınabileceği kararı da takımın transfer sırasında elinin kötü olmasına neden oluyor.

Bunun yanında İtalya Serie A liginde yer alan Roma kulübünde oynayan Kolarov ile yapılan görüşme sonuçlandı ve bu futbolcu ile anlaşma tamam artık kulübü Roma ile bonservis ücreti konusunda anlaşma kaldı. Roma ise futbolcusuna seni İnter ve Napoli takımları da istiyor bu kulüplere de gitmeyi bir düşün şeklinde teklifte bulundu. Bu teklife ise kesinlikle karşı çıkan Kolarov ben artık hiçbir Sere A takımında oynamak istemiyorum, Fenerbahçe ile anlaştım. Eğer Fenerbahçe’ye gitmeme izin vermezseniz bir yıl daha Roma’da kalacağım ve gerekirse de yedek kulübesinde oturacağım şeklinde cevap verdi.

Futbolcunun bu cevabının üzerine de artık Roma kulübünün bu konuda ki kararı bekleniyor. Eğer Roma transfere yeşil ışık yakarsa yönetim İtalya’ya gidecek ve resmi sözleşme imzalanacak. Ardından da Kolarov İstanbul’a gelerek takıma katılacak ve hazırlık kampına yetiştirilecek.

Bir önceki yazımız olan RESTBET307.COM - FİKRET ORMAN ‘’ ABDULLAH AVCI’YA GÜVENİYORUZ’’ başlıklı makalemizde Beşiktaş, Beşiktaş haberleri ve Fikret Orman hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET307.COM – ALEKSANDAR KOLAROV SEÇİMİNİ FENERBAHÇE’DEN YANA YAPTI

2 Comments on RESTBET307.COM – ALEKSANDAR KOLAROV SEÇİMİNİ FENERBAHÇE’DEN YANA YAPTI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.