restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET306.COM – TRABZON’A GENÇ ORTA SAHA OYUNCUSU

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni sezonda bütün hesaplarını şampiyonluk üzerine yapan bordo mavili takım başarılı futbolcuları Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için gelen teklifleri ret etmeye devam ediyor ve ayrıca takımın eksiklerini gidermek için de transfer çalışmalarına devam ediyor.

Trabzon’dan gelen haberlere göre takım Eskişehir ile sözleşmesi biten ve bonservisi elinde olan 20 yaşında ki genç orta saha oyuncusu ile anlaşmaya vardı. Anlaşma daha sonra KAP’a bildirildi ve Fıratcan Üzüm ile 3+1 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi.

Fıratcan Üzüm ile yapılan anlaşmaya göre kendisine ilk yıl için 340 bin lira garanti para ödenecek ve gelecek yıllarda da sözleşmesi ÜFE+TÜFE oranları göz önüne alınarak artış sağlanacaktır.

2019/2020 futbol sezonunda futbolcuya maç başına 6 bin lira maç başı ödeme yapılacak ve gelecek yıllarda da bu ücrette de ÜFE+TÜFE oranlarına göre bir iyileştirme yapılacak.

Futbolcu için Trabzonspor bir resmi imza töreni düzenledi. Törende futbolcunun yanı sıra Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu’da yer aldı ve şunları belirtti. ‘’ Fıratcan Üzüm büyük bir takıma geldi ve burada başarılı olacağına inanıyoruz. Takım olarak Türk futboluna genç yıldızlar kazandırma hedefimizi gerçekleştiriyor ve Fıratcan’ında ilerde büyük bir yıldız olacağına inanıyoruz.

Fıratcan’da ‘’ Trabzon büyük bir kulüp ve bu takımın genç futbolculara bakış açısını biliyorum ve burada kendimi geliştirebileceğimi düşündüğüm için teklifi kabul ettim.’’

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - ABDULLAH AVCI TECRÜBELİ FUTBOLCUNUN KALMASINI İSTİYOR başlıklı makalemizde Beşiktaş, Beşiktaş haberleri ve Beşiktaş transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET306.COM – TRABZON’A GENÇ ORTA SAHA OYUNCUSU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.