restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET306.COM – SEMİH ÖZSOY, ERGİN ATAMAN İÇİN ‘’ ARSIZLIĞI EDİNMİŞ BİR ZAT’’ İFADESİNİ KULLANDI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Dün yapılan Anadolu Efes Fenerbahçe Beko basketbol takımları arasında ki final serisi maçında çıkan olaylar ile ilgili basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe başkan vekili Semih Özsoy Ergin Ataman için sert ifadeler kullandı.

Bu güne kadar basketbolun sadece oyuncular tarafından oynanması gerektiğini düşündükleri için sustuklarını belirten Özsoy dün yaşanan olayların sonrasında ise artık sessiz kalmanın mümkün olmadığını belirtti. Maçta yaşanan ambulans olayı hakkında konuşan Özsoy oyuncumuzun travma geçirme ihtimali var ve ambulans gönderilmiyor. Bu ülkemizin geldiği noktayı ortaya koyuyor ifadesini kullandı.

Anadolu Efes’in koçu Ergin Ataman’ın hakkında ‘’azmettirici’’ dediği Ali Koç’un neden basın toplantısında olmadığının sorulmasının üzerine de şu şekilde konuştu. Başkanımız Kulüpler Birliği toplantısının uzaması nedeniyle buraya yetişemedi. Yoksa oda katılmak istiyordu eminim başkanımızda bu konuda açıklamalar yapacaktır şeklinde açıklama yaptı.

‘’Anadolu Efes’in arsızlığı sermaye edinmiş koçunun bitmek tükenmek bilmeyen tavırları var ve bu konuda TBF’nin de ceza vermiyor olması olayların tırmanmasına neden olmaktadır. Takımımız bu adama en güzel cevabı kalan iki maçı da kazanarak verecektir. Fenerbahçe basketbol takımı sezonu onları sahalarında yenerek şampiyon olarak kapatacaktır.’’

Yaşanan haksızlıkların basketbolcularımızın motivasyonunu kötü etkilediğini görüyoruz ama biz onların yanındayız ve kalan maçları kazanarak şampiyon olacağız bizi yolumuzdan kimse döndüremez şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - ÇAYKUR RİZESPOR BAŞKANI VEDAT MURİÇ TRANSFERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ başlıklı makalemizde fenerbahce, Galatasaray ve Vedat Muriç hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET306.COM – SEMİH ÖZSOY, ERGİN ATAMAN İÇİN  ‘’ ARSIZLIĞI EDİNMİŞ BİR ZAT’’ İFADESİNİ KULLANDI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.