restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET306.COM – GALATASARAY, DANNY WELBECK TRANSFERİNDE SON DURUM

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sezonu şampiyon olarak kapatan sarı kırmızılı takım yeni sezonda da başarılı grafiğini sürdürmek istiyor ve katılacağı Şampiyonlar Liginde de özlenen başarının yakalanmasını istiyor. Bunun için de takıma Şampiyonlar ligi deneyimi olan tecrübeli futbolcular ile takviye yapılmak isteniyor. Özellikle de golcü futbolcu arayışı devam ederken sarı kırmızılı takıma İngiltere’den haber var. Fatih Terim tarafından transferine sıcak bakılan Welbeck’in Arsenal ile sözleşmesi bitti ve bonservisini eline almış bulunmakta.

UEFA tarafından getirilen kısıtlama gereği sadece satılan futbolculardan elde edilen gelir kadar futbolcu satın alabilecek olan sarı kırmızlı takım için bu büyük bir avantaj oluşturmakta. Bunun yanında Welbeck tarafından istenen 5 milyon Euro yıllık garanti ücret ile üç yıllık sözleşme şartı ise yönetim tarafından oldukça ağır şartlar olarak bulundu.

29 yaşında ki deneyimli golcünün istediği bu yüksek ücret ile anlaşma yapılmasının imkansız olduğu düşünülürken istediği ücrette indirim yapması halinde takıma transferi söz konusu olabilecek . Aksi takdirde Welkbeck defteri Galatasaray için kapanacak ve transfer listesinde adı geçen diğer futbolculara öncelik tanınacak.

Welbeck’in bu şekilde yüksek ücret isteme nedeninin ise İngiltere’de kalma arzusu olduğu yönünde haberler gelirken deneyimli futbolcunun başka takımlarında transfer listesinde adı geçmeye devam ediyor. Galatasaray takım içinde dengeleri bozmamak adına yüksek fiyatlı futbolcu almama konusunda kararlı görünüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - UMUT MERAŞ’IN TAKIMI BELLİ OLDU! başlıklı makalemizde Beşiktaş, Beşiktaş transfer haberleri ve Umut Meraş Beşiktaş hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET306.COM – GALATASARAY, DANNY WELBECK TRANSFERİNDE SON DURUM

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.