restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET306.COM – FENERBAHÇE SPORTİF DİREKTÖRÜ COMOLLİ İKİ YILDIZI GETİRMEYE ALMANYA’YA GİTTİ

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon yaptığı 11 başarısız transfer ile büyük eleştiriler almış olan Damien Comolli bu sezon işi sıkı tutuyor. Ersun Yanal ve yönetim ile yapılan toplantılar ile takıma gerçekten yararlı olacak futbolcular tespit ediliyor. Hazırlanan transfer listesi ile de Comolli çalışmalara devam ediyor.

Ekomonik sıkıntı içinde olan Fenerbahçe’nin takıma yararlı olacak ama maliyeti de yüksek olmayan futbolcu transferi yapmak istediği de biliniyor. Bu kapsamda da Almanya’nın Shalke takımında oynayan Konoplyanka ile görüşmeler uzun süredir yapılıyor. Ayrıca Max Kruse ile de görüşülüyor ve bu futbolculardan son kararlarını vermeleri isteniyor.

Shalke takımı yeniden yapılanma kararı aldı ve takıma yıllık maliyeti 4 milyon Euro olan Konoplyanka’yı da satmayı istiyor. Takımın bu yöndeki isteği de Fenerbahçe’nin transfer için daha umutlu olmasını sağlıyor. Ukraynalı yıldız futbolcu Konoplyanka’nın kararının olumlu olması halinde bu futbolcuya yıllık 3 milyon Euro garanti para olacak şekilde 3 yıllık sözleşme imzalatılacak. Shalke takımına da 3 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek.

Kanat oyuncusu ve forvet arkası olarak bu iki futbolcuyu isteyen Ersun Yanal hocanın istediği Max Kruse’ye mayıs ayında teklif götürülmüştü ve futbolcu ise karar vermek için zaman istemişti. Ligin bitiminden sonra Amerika’ya tatile giden futbolcu Comolli, Almanya’dayken dönecek ve onunla da son görüşme yapılacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - DENİZ TÜRÜÇ, GALATASARAY’A GELİYOR MU? başlıklı makalemizde Deniz Türüç Galatasaray, Galatasaray ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET306.COM – FENERBAHÇE SPORTİF DİREKTÖRÜ COMOLLİ İKİ YILDIZI GETİRMEYE ALMANYA’YA GİTTİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.