restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET306.COM – ÇAYKUR RİZESPOR BAŞKANI VEDAT MURİÇ TRANSFERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Süper ligin bitmesinin ardından bütün takımlar transfer çalışmalarına başladırlar ve ligde geçen sezon Çaykur Rizespor forması ile oldukça başarılı bir performans gösteren ve 17 gol atarak en çok gol atan ikinci futbolcu olmayı başaran Vedat Muriç de transferin gözdeleri arasında yerini aldı.

Çaykur Rizespor başkanı Hasan Kartal’da Muriqi transferi hakkında en yetkili kişi olarak önemli açıklamalar yaptı. TRT Spora yaptığı açıklamalar ise bu futbolcunun hangi takıma transfer olacağının henüz netleşmediğini de ortaya koydu. Başkanın açıklamalarından bir kısmı ise şu şekilde oldu ‘’ Kulüpler Birliği toplantısından sonra Fenerbahçe başkanı Ali Koç yanıma geldi ve Vedat’ı bize satın en iyi bizim takıma yakışır dedi. Bende istiyorsanız alın’’ dedim.

Hasan Kartal onlar için kulüplerinin ve futbolcularının iyiliğinin öneli olduğunu söyledi ve ‘’ Biz her takıma aynı mesafedeyiz. Kim daha yüksek fiyatı verirse ona satarız. Şu ana kadar Fenerbahçe, Galatasaray, Başakşehir, Toulouso ve adını hatırlayamadığım bir takımdan transfer teklifi geldi.’’

Gelen transfer tekliflerinin de 3 milyon Euro civarında olduğunu belirten başkan bu fiyata ise altın değerinde gördükleri Vedat Muriqi’yi satmalarının mümkün olmadığını söyledi. 24 yaşında genç ve önü açık futbolcularının kendini en iyi göstereceği ve mutlu olacağına inandığı takıma gitmesini istediklerini belirtti ve istenen tekliflerin gelmemesi halinde de Vedat’ın Çaykur Rizespor formasını giyeceğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - GALATASARAY, DANNY WELBECK TRANSFERİNDE SON DURUM başlıklı makalemizde Danny Welbeck Galatasaray, Galatasaray ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET306.COM – ÇAYKUR RİZESPOR BAŞKANI VEDAT MURİÇ TRANSFERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.