restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET306.COM – BEŞİKTAŞ’IN ÜÇ FUTBOLCUSU BİRİKMİŞ ALACAKLARINI İSTİYOR

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Bütün futbol kulüpleri gibi ülkemizde yaşanan maddi sorunlardan etkilenen Beşiktaş alacaklarını ödeyemediği için üç önemli futbolcusunun serbest kalma tehlikesi ile karşı karşıya. Takımın Portekizli yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, Hırvat stoper Domagoj Vida ve Muhayer Oktay’ın takıma alacaklarının tahsili için ihtarname gönderdikleri ortaya çıktı.

Q7’nin bunu 6. Kez yaptığı da öğrenildi. Portekizli yıldız futbolcu geçen sezon 2,5 milyon Euro kazandığı takımından kalan alacaklarını ödemesini istiyor. Sezonun ortasında siyah beyazlı takımdan ayrılmak isteyen Quaresma yönetim kabul etmediği için kalmıştı. Şimdi ise ya alacaklarımı ödersiniz ya da giderim diyor.

Geçen sezon takımın en başarılı futbolcuları arasında görülen Vida da alacaklarının ödenmesini istiyor. Beşiktaş’ın yeni hocası Abdullah Avcı’nın özellikle kalmasını istediği futbolcular arasında yer alan Vida için öncelik tanınıyor ve para bulunması halinde ilk olarak Vida’nın alacağının ödenmesi planlanıyor.

Ara transfer döneminde Düseldorf takımından transfer edilen 20 yaşında ki genç futbolcu ligde hiç forma giyme şansı bulamamıştı. Abdullah Avcı bu futbolcunun da takıma faydalı olabileceğini düşünüyor ve kalmasını istiyor. Hocanın futbolcuların kalmasını istiyor olmasının yanında UEFA ile sorun yaşamak istemeyen Beşiktaş yönetimi de para bulma telaşına düştü. Eğer gerekli para bulunamazsa gönderilen ihtarnameler ile bu futbolcular serbest kalacak ve Beşiktaş takımı bu futbolcuları oynatamayacağı gibi transfer olacakları takımdan da satış bedeli alamayacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - SEMİH ÖZSOY, ERGİN ATAMAN İÇİN ‘’ ARSIZLIĞI EDİNMİŞ BİR ZAT’’ İFADESİNİ KULLANDI başlıklı makalemizde fenerbahce, FENERBAHÇE HABERLERİ ve Semih Özsoy Fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET306.COM – BEŞİKTAŞ’IN ÜÇ FUTBOLCUSU BİRİKMİŞ ALACAKLARINI İSTİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.