restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET306.COM – ABDULLAH AVCI TECRÜBELİ FUTBOLCUNUN KALMASINI İSTİYOR

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Siyah beyazlı takım ile sözleşmesi sona eren ve istediği yüksek ücret nedeniyle de yönetim ile ipleri kopartma noktasına gelen Brezilyalı Adriano için Abdullah Avcı araya girdi. Tecrübeli hocanın bu futbolcuyu istiyor olması ile de yönetim bu konuda bir yumuşama gösterdi ve yeni bir görüşme sağlanmaya karar verildi.

Tecrübeli sol bek yeni sözleşme için 2+1 olarak senede 2 milyon Euro isteyen Adriano’ya yönetim ise 1,5 milyon Euro olacak şekilde bir yılı opsiyonlu olarak iki yıllık bir sözleşme önerilmişti. Abdullah Avcı’nın ısrarla bu futbolcunun kalmasını istiyor olması ile de yönetimin yeni teklif olarak 1,7 milyon Euro yıllık ücret ve iki yıllık bir sözleşme önereceği haberleri geliyor. Beşiktaş’ın ilk teklifini kabul etmeyerek Brezilya’ya dönen Adriano geçen gün de eşyalarının toplanmasını istemişti.

Abdullah Avcı’nın çok beğendiği tecrübeli futbolcu sol bek olmasına rağmen hangi mevki de görev verilirse oynayabiliyor ve tecrübesi ile de takımın oyununa katkı sağlıyor. Abdullah Avcı’nın bu şekilde sol bek transferine gerek kalmamasını sağlayacak olması ile takıma diğer mevkiler için transfer yapılmasına fırsat sunmak istediği de biliniyor.

Takımın yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle pahalı oyuncu transferine sıcak bakmadığı bunun takım içinde de huzursuzluğa neden olacağını düşündüğü biliniyor. Öncelikli olan mevkilere transfer yapılacak ve ondan sonra da takım içinde yararlı olacak futbolcular ile yola devam edilecek.

Bir önceki yazımız olan RESTBET306.COM - TERİM, SNEİJDER’E JÜBİLEDEN SONRA GEL DEDİ başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray transfer haberleri ve Sneijder Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET306.COM – ABDULLAH AVCI TECRÜBELİ FUTBOLCUNUN KALMASINI İSTİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.