restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – YUNUS AKGÜN 4 YIL DAHA GALATASARAY’DA

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Galatasaray yeni sezon için transfer çalışmalarına hızlı devam ederken dış transferi yaparken iç transferi de ihmal etmemekte ve genç futbolcusu Yunus Akgün ile 4 yıllık bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşmeye de serbest kalma maddesi eklenmedi bunun nedeni ise Ozan Kabak transferinde yaşanan sorun oldu.

18 yaşında ki genç futbolcunun sözleşmesinin bitmesi sonrasında Fatih Terim tarafından takımda kalması istemesi ile sözleşmesi 4 yıl için yenilendi. Bu sayede Avrupa’da pek çok takımın ilgi alanında olduğu bilinen futbolcunun da gitmesinin önüne geçildi.

Sözleşmeye serbest kalma maddesinin koyulmama sebebi ise daha önce Ozan Kabak transferinde çok yüksek rakamların konuşulması sırasında futbolcunun sözleşmesinde 7,5 milyon Euro ile serbest kalma maddesinin olduğu görüldü. Buna rağmen Kabak takımının daha yüksek kazanç elde etmesi için daha yüksek bir miktar ile transfer olmayı kabul etmişti.

Yunus Akgün’ün biten sözleşmesi ile kazandığı asgari ücret arttı ve yeni sözleşme ile de yıllık 500 bin liraya kadar kazanç elde edeceği bildiriliyor. Genç futbolcunun yeni sözleşme ile alacağı miktarın da göstereceği yüksek performans ile de artması mümkün olabilecek.

Devre arasında 18 yaşında ki futbolcunun adı Anderlecht ile anılıyordu ve 3, 3,5 milyon Euro bonservis bedeli konuşuluyordu. Bu transfer gerçekleşmedi ve takımın genç futbolcuyu önemli bir yetenek olarak görüyor olduğu da yapılan sözleşme ile ortaya çıktı.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - BENEGA, GALATASARAY’A EVET DEDİ başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – YUNUS AKGÜN 4 YIL DAHA GALATASARAY’DA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.