restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – ÜNLÜ FUTBOLCU RONALDO BAŞARISININ SIRRINI AÇIKLADI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm dünyanın hayran olduğu Cristian Ronaldo başarısının sırrını açıkladı. Portekizli ünlü futbolcuya göre başarısının sırrı ‘’ Hazırlık ve çalışma etiğine sadık kalmak’’

Adını dünya futbol tarihine altın harflerle yazdırmayı başarmış olan Ronaldo 34 yaşında olmasına rağmen hala yüksek performansı ile göz doldurmaya devam ediyor. Portekiz milli forması ile çıktığı maçta hat-trick yapan futbolcu bu maçın ardından da açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Ronaldo şu şekilde konuştu, ‘’ Benim sırrım çalışma etiğine sadık kalmak. 34 yaşında olmama rağmen kendimi çok iyi hissediyorum. En önemli nokta insanın kendini nasıl hissettiği ve ben kendimi çok iyi hissediyorum. Ben futbolcu olarak daha milli takıma ve kendi takımıma verecek çok şeyim olduğunu düşünüyorum.’’

Portekizli futbolcu ülkesini çok sevdiğini belirtiyor ve bu ülkede doğdum ben ve ailem bu ülkede yaşadık. Ülkemi seviyorum ve burası için daha çok şey yapacağıma inanıyorum diye konuştu. Ülkesi için oynamanın kendisini farklı hissettirdiğini belirten Ronaldo dünya da pek çok genç için ilham verici olmaya devam ediyor.

Futbol hayatı ile olduğu gibi aile hayatı ile de örnek olmaya devam eden Ronaldo’yu rakipleri bile izlemekten keyif alıyorlar. Portekiz milli takımı ile başarıları yakalamanın da kendisi için ayrı bir önem taşıdığını belirten Ronaldo milli takım ile aldığı kupaların kendisi için yerinin ayrı olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - FENERBAHÇE, BAFETİMBİ GOMİS’İ TRANSFER EDİYOR başlıklı makalemizde Fenerbahçe transfer haberleri, Galatasaray ve Gomis hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – ÜNLÜ FUTBOLCU RONALDO BAŞARISININ SIRRINI AÇIKLADI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.