RESTBET305.COM – UEFATV AÇILIYOR VE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI ŞİFRESİZ OLACAK

restbet305-yeni-ulasimi-90

UEFA yeni yayın platformu olan ‘’OVER THE TOP (OTT)’’ platformunun tanıtımını yaptı. Yapılan tanıtım ile UEFA turnuvalarında oynanan bazı maçların UEFA.tv ile ücretsiz ve şifresiz olarak izlenmesinin mümkün olacağı açıklandı.

Açılmış olan UEFA.tv de şuan için 60 yıllık UEFA tarihi, düzenlenen organizsayonların görüntülerinin olduğu bu platformda ilerleyen günlerde ise UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi ve daha pek çok UEFA Tarafından düzenlenmekte olan maçların bazılarının şifresiz olarak canlı yayınlanacağı bildirildi. Gerçek sporseverlerin maçları rahatça izleyebilmesi için hayata geçirilen bu proje de bütün UEFA liglerinde oynanan maçların geniş özetleri olacak.

Bu kanala üyelik ücretsiz olacak ve maçları izlemek için ücret ödenmesine de gerek olmayacak 60 ülkede yayın yapacak bu kanal ile maçları daha geniş kitlelerin izlemesi hedefleniyor.

UEFA tarafından yapılan açıklamada amaçlarının yerel kanallar ile rekabet etmek olmadığı açık bir dille belirtilirken ilerde daha çok maçın yayınlanması için de çalışmalar yapılıyor. UEFA’nın Almanya Futbol Federasyonu ile yaptığı anlaşma sayesinde Bundesliga Special programının yanında Bundesliga’da oynanan maçların özet görüntüleri de bu kanalda yayınlanacak.

UEFA bu kanalı açma amacını ise UEFA’nın bütün içeriklerine kolayca ulaşılması, kadın futbolunun tanıtımının yapılması, düzenlenen organizasyonların tanıtımının da daha çok yapılabilmesi sağlanmak istenmektedir. UEFA.tv ile maçları ülkemizde de şifresiz izlemek mümkün olacak.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - GALATASARAY, TREZEGUET’TEN VAZGEÇMİYOR başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray transfer haberleri ve Galatasaray Trezeguet hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet305-yeni-ulasimi-90

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.