restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – TRABZONSPOR TEMMUZ’DA TOP BAŞI YAPIYOR

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Bu sezon ligde önemli başarılara imza atan Trabzonspor’da UEFA Avrupa Ligi için hazırlıklara başladı. Bordo mavili ekip bu yıl dünya devleri ile karşılaşacağı lig öncesinde yeni hazırlık programını ilan etti. Bordo mavili fırtına programa göre 4 Temmuz’da yeni sezonu açacak.

FIFA ile FFP anlaşmasından dolayı sorunlar yaşayan Trabzonspor bundan dolayı FFP Yargı Kuruluna sevk edilmiş ve UEFA ligi dışında kalma ihtimalini göz ardı etmişti. TFF tarafından verilen yaptırımlar arasında

  • Kamuoyunun da malumu olduğu üzere TFF-BDDK ve Kulüpler Birliği ortaklığında yürütülen borç yapılandırma çalışmasının Haziran 2019 dönemi içerisinde sonuçlandırılmış olması
  • TFF’nin mali izleme düzenlemelerini Haziran 2019 sonuna kadar sonuçlandırmış olması,
  • Kulübün 31 Mayıs 2019 itibarı ile denk hesap sonucunun en fazla 5 milyon Euro açık vermesi şeklinde şartlar yer alıyordu.

TRABZON YENİ SEZONU ERKEN AÇTI

Şartları sağlayarak olumlu bir geri dönüş alacağını hesaplayan Trabzonspor, bu sezon Galatasaray’ın her iki kupayı almasından dolayı bir turu pas geçti ve 8 Ağustos’ta UEFA Avrupa liginin 3. Ön elemenin ilk ayağını oynayacak. Bu sebeple de çalışmalara erken başlayacak olan bordo mavili ekip 4 Temmuz’da yeni sezonu açma kararı aldı. Yurt dışında kamp yapacak olan ekip bu sezon Almanya’da hazırlık çalışmalarını sürdürecek. Aynı zamanda transfer hazırlıklarına hız veren ekip golcüsü Rodallega’yı takımda tutmak için oyuncu ile sıkı bir pazarlık yapmayı düşünüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBET305.COM – TRABZONSPOR TEMMUZ’DA TOP BAŞI YAPIYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.