restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – TRABZON YUSUF YAZICI VE ABDÜLKADİR ÖMÜR’Ü BIRAKMIYOR

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Karadeniz fırtınası lakaplı Trabzonspor’un başarılı futbolcularının adları sürekli olarak başka takımların transfer listesinde yer alıyor. Bu durum ise sadece söylentiden öteye gidemiyor çünkü Trabzon başkanı Ahmet Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile takımdan ayrılacağı öne sürülen Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür hakkında açıklama yapmış ve bu iki futbolcunun da sözleşmelerinin devam ettiğini ve satmayı da düşünmediklerini belirtmişti.

Uzun yıllardır Süper Ligde şampiyonluk hasreti çeken bordo mavili takımın hedefi bu sezon ligi şampiyon olarak tamamlamak ve bunun içinde takımdan futbolcu satmayı düşünmüyor.

Trabzonspor’un A milli takım forması giyen futbolcularından Abdülkadir Ömür bu konuda açıklama yaptı ve kendisine transfer tekliflerinin yapıldığını ama takımdan ayrılmayı düşünmediğini belirtti. Trabzonspor da henüz işinin bitmediğini söyleyen Ömür Trabzon forması ile yeni sezonda da takımında yer alacak.

Fenerbahçe’nin ısrarla istediği Yusuf Yazıcı da takımda kalıyor. Yusuf yazıcıyı ayrıca Lille takımı da resmen istemişti ama başkan Ağaoğlu bu teklifi geri çevirmişti. Yusuf Yazıcı’nın Lille transferine sıcak bakmasına karşın yönetimin hayır demesi ile bu transfer de gerçekleşmemişti.

İki yıldızını kadrosunda tutan bordo mavili takımın yeni sezonda izlemesi keyifli maçlar oynayacağı ve ligin üst sıralarında yer alacağı ise şimdiden tahmin ediliyor. Takım futbolcu satmayı değil eksik mevkiler için transfer yapmayı düşünüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - GALATASARAY’IN TRANSFER BOMBASI NAİNGGOLAN başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve Galatasaray transfer hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – TRABZON YUSUF YAZICI VE ABDÜLKADİR ÖMÜR’Ü BIRAKMIYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.