restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – RESMİ İMZA ATILDI VE ARTIK ABDULLAH AVCI BEŞİKTAŞ’IN TEKNİK DİREKTÖRÜ OLDU

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş’ın transferini geçekleştirmek için çaba gösterdiği ve sonrasında da başardığı Abdullah Avcı için resmi imza töreni Vodafone Parkta yapıldı. Törene Abdullah Avcı ve Beşiktaş başkanı Fikret Orman’da katıldı.

Bu tören sonrasında ise artık Abdullah Avcı resmen siyah beyazlı kulübün hocası oldu. Tören sırasında basın mensuplarının sorularına cevap veren Abdullah Avcı ise önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmalarından ise önemli başlıkları sizin için derledik. ‘’ Gümbür gümbür gelecek bir takım hazırlıyoruz. Oğuzhan takımda kalacak, bizim için vefa, sadakat ve dürüstlük önemli, hakkıyla oynar şerefiyle kaybeder, Beşiktaş’ın teklifini kabul etmemde Galatasaray maçında alınan yenilgiyle bir ilgisi yok, çok para harcamak değil akıllı para harcamak önemli.’’

Tören de başkan Fikret Orman’da önemli açıklamalar yaptı ve Adbullah Avcı’nın transferi sırasında yaşanan gelişmeleri anlattı. Özellikle Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ’a anlayışı için teşekkür eden başkan hoca ile önemli başarılara imza atacaklarına inandığını belirtti.

Beşiktaş taraftarının gücünü bildiğini belirten Abdullah Avcı ‘’ Taraftar büyük bir güç ve bu statta desibel rekoru kırıldı. Umarım bende burada oynayacağımız futbolla yeni desibel rekorlarının kırılmasını sağlarım.’’

Şuan takım ile ilgili çalışma yaptığını belirten Avcı takımda kalacak futbolcuları ve gidecek futbolcuları belirleyecek ve bu konuda yönetime bir rapor verecek ve transfer çalışmaları da bu rapor doğrultusunda yapılacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - GALATASARAY’IN BİTMEYEN TREZEGUET AŞKI başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve Trezeguet transferi hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – RESMİ İMZA ATILDI VE ARTIK ABDULLAH AVCI BEŞİKTAŞ’IN TEKNİK DİREKTÖRÜ OLDU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.