restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – MİLLİ TAKIM FRANSA’YI İLK KEZ YENDİ

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Şenol Güneş’in Milli takımın başına geçmesi ile beklenen başarı yakalanacak gibi görünüyor. EURO 2020 eleme grubunda yaptığı ilk iki maçı kazanan Türkiye dün akşam oynadığı Fransa maçını da kazandı ve grupta liderliğe yükseldi.

Grupta ki ilk maçını Arnavutluk ile yaptı ve bu maçı 2-0 kazanmayı başardı. İkinci maçı ise Moldova ile yaptı ve bu maçı da 4-0 kazandı. Bu galibiyetler ile grupta Fransa ile aynı puanda olmasına rağmen averaj farkı ile ikinci durumdaydı. Dün gece oynanan Fransa maçını da 2-0 gibi net bir fark ile kazanan A milli takım artık grupta lider.

A milli takım bundan önce de ilk kez üç maçı üst üste kazanma başarısını da Şenol Güneş yönetiminde olduğu dönemde başarmıştı. 2004 yılında Avrupa Şampiyonası elemelerinde karşılaştığı Slovakya, Makedonya ve Liechtenstein takımlarını peş peşe yenmiş ve Avrupa Şampiyonasına katılma şansını kazanmıştı.

Daha sonra Şenol Güneş Milli Takımın başından ayrılmış ve yerine Fatih Terim gelmişti. Şenol Güneş’in yönettiği dönemde milli takım dünya şampiyonası finallerinde 3. Olmuş ve bu şekilde önemli bir başarıya imza atmıştı. Şenol Güneş’in milli takım kadroyu yenilediği ve gençleştirdiği görülmekte ve yapılan bu aşının da tuttuğu dün kazanılan Fransa zaferi ile kanıtlanmış olmakta. Şimdi gözler Salı günü oynanacak olan İzlanda maçına çevrildi.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - ÇELİKLER MİLLİ TAKIMIN GALİBİYETİNİ YORUMLADI başlıklı makalemizde Avrupa şampiyonası, Fransa galibiyeti ve Türk Milli Takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – MİLLİ TAKIM FRANSA’YI İLK KEZ YENDİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.