restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – İZLANDA’NIN BU TERBİYESİZ TAVRINA KARŞI NELER YAPILMALI?

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Bu soru yaşanan skandalın hemen ardından sorulmaya başlandı ve sosyal medya hesaplarında bu soruyla ilgili bir anket başlatıldı. Ankette yapılanlar hakkında ne düşünüldüğü ve İzlanda’ya karşı aynı davranışın yapılıp yapılmaması gerektiği sorusu bulunuyor. Çok fazla kişinin katılması beklenen bu ankette verilecek cevaplar ise belki de ne yapılacağı konusunda bir işaret oluşturacak.

Yetkili isimler kadar Türk halkının da büyük tepki gösterdiği skandal davranışlar karşısında nasıl davranılması gerekiyor diye sorulduğunda ise bazı kişilerin aynı şekilde karşılık verilmesi gerektiği yönünde cevap verirken bazı kişiler de gereken cevabın saha da verilmesi gerektiği belirtildi.

Türk halkının misafirperver olduğu ve ülkemize gelen kişilere ise bu şekilde davranmanın doğru olmayacağı görüşünde olan kişilerin de sayısı oldukça fazla. Onların seviyesine düşülmemesi ve fair play kuralları gereği İzlanda takımı ülkemize geldiğinde gerekli misafirperverliğin gösterilmesi gerektiği belirtiliyor.

Her iki görüş de kendince haklı olmakla birlikte zaten yetkili makamlar tarafından gerekli girişimlerin de başlatılmış olduğu görülüyor. Yapılan girişimlerden en önemlisi ise ülkemizin İzlanda’ya nota vermesi oldu. Ayrıca Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’da bu konuda bir basın açıklaması yaptı.

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik de yapılan davranışın kabul edilmez olduğunu ve orada yaşanan çirkinliğin sorumlusunun İzlanda Hükümeti olduğunun altını çizdi ve şiddetle kınadıklarını belirtt

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - BRUMA TRANSFERİ ZORA MI GİRİYOR? başlıklı makalemizde Bruma transferi, Galatasaray ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – İZLANDA’NIN BU TERBİYESİZ TAVRINA KARŞI NELER YAPILMALI?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.