restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – GİANLUİGİ BUFFON’A FENERBAHÇE’DEN TEKLİF

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Paris Saint-Germain’den ayrılan Buffon’a Fenerbahçe’den teklif yapıldığı iddia edildi. Volkan Demirel’e jübile teklifinde bulunacağı haberleri yayılan Fenerbahçe takımı kaleyi güçlü ellere teslim etmek istiyor ve bunun için de Paris Saint-Germain’den ayrıldığını açıklayan Buffon’u transfer etmek istiyor.

Buffon’un Fenerbahçe ile görüştüğüne dair haber ise İtalya basınında olan Sky İtalia gazetesinde yer aldı. Bu habere göre tecrübeli kaleciye Fenerbahçe teklif götürdü. Kaleciye başka bir teklif de Barcelona’dan geldi. Marc-Andre ter Stegen’in kalesini koruduğu takım bu futbolcunun arkasında güvenilir bir yedek olarak Buffon’u düşünüyor.

Buffon PSG takımına veda ederken de şu şekilde bir açıklama yapmıştı. ’’PSG bana sözleşmemi 1 yıl uzatmak için teklifte bulundu ama benim yeni deneyimler kazanma isteğim ağır basıyor ve farklı bir takımda oynamak istiyorum.’’

İtalyan futbolcu kendi ülkesinde Parma ve Juventus takımlarında oynamıştı. Geçtiğimiz yıl da PSG takımına transfer olmuştu. Bu süre içinde de bir lig ve birde Süper Kupa şampiyonluğu yaşadı. Başarılı performansı ile oynadığı takımların kalesinde güven veren Buffon şimdi de Fenerbahçe’nin gündeminde.

Bu yönde ki haberler İtalyan basının da yer almasına karşın Fenerbahçe yönetiminden bu haberi doğrulayan bir açıklama gelmedi. Yine de takımın gol yeme sorununu ortadan kaldıracağı düşünülen Buffon’un transfer edileceği haberi taraftarın heyecan duymasına neden oldu. Önümüzde ki günlerde nasıl gelişmelerin olacağını da hep birlikte göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan RESTBETON.COM - NECİP UYSAL BEŞİKTAŞ’TAN AYRILIYOR başlıklı makalemizde Beşiktaş haberleri, beşiktaş transferleri ve necip uysal hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – GİANLUİGİ BUFFON’A FENERBAHÇE’DEN TEKLİF

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.