restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – GALATASARAY’IN TRANSFER ETMEK İSTEDİĞİ KAAN AYHAN’IN FİYATI ARTTI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sarı kırmızılı kulübün transfer etmek istediği genç futbolcu Düseldorf formasını giyiyor. Takımı ile yaptığı sözleşmede ‘’2,5 milyon euro’ya serbest kalma’’ maddesi geçen hafta geçerliliğini kaybetti. Kaan Ayhan’ın milli takım forması ile gösterdiği başarı sonrasında ise Düseldorf genç futbolcu için 5 milyon Euro’dan düşük tekliflere kapısını kapattı.

Galatasaray’ın aradığı yerli futbolcu olarak gündemde olan Kaan Ayhan’ın Fransa maçında ki performansı ve üzerine bir de gol atması üzerine gözler tekrar bu futbolcuya çevrildi. Galatasaray ise çok istediği bu futbolcu ile bir hafta önce anlaşmamanın pişmanlığını yaşıyor. Eğer bir hafta önce anlaşma yapılmış olsaydı, sözleşmesinde ki madde gereğince takımı Düseldorf’a sadece 2,5 milyon Euro ödenecekti. Şimdi ise bu madde geçersiz oldu ve futbolcunun fiyatı şimdiden ikiye katladı.

24 yaşında ki genç futbolcunun defansta stoper ve sağ bek mevkilerinde oynamasının yanı sıra görev verildiğinde ön libero olarak da başarılı olduğu biliniyor. Fatih Terim’in milli takıma kazandırdığı bu futbolcu performansı ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Gurbetçi futbolcu Schalke’de oynuyordu ve 2016 ara transfer döneminde Düseldorf’a gelmişti. Fiyatının bu şekilde yükselmesi ile birlikte Galatasaray’ın nasıl bir yol çizeceği ise merak konusu. Sarı kırmızılı takımın transfer için ayırdığı bütçenin kısıtlı olduğu biliniyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - A MİLLİ TAKIMA İZLANDA’DA ÇİRKİN DAVRANIŞ başlıklı makalemizde milli takım haberleri, Türk Milli Takımı ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – GALATASARAY’IN TRANSFER ETMEK İSTEDİĞİ KAAN AYHAN’IN FİYATI ARTTI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.