restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – GALATASARAY’IN TRANSFER BOMBASI NAİNGGOLAN

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray takımın eksiklerini gidermek ve Şampiyonlar Liginde özlenen başarıyı yakalamak istiyor. Bunun için Fatih Terim’in belirlediği isimlerin transferi için de yönetim büyük bir gizlilik içinde çalışmasına karşın transfer çalışmaları yürütülen futbolcuların bazılarının isimlerine ulaşmak mümkün oluyor.

Bu futbolcular arasında ise İnter kulübünün yıldız futbolcusu Nainggolan bulunuyor. Geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle takıma yeterli katkıyı sağlayamayan Nainggolan, saarı kırmızılı takımın transfer listesinde yer alıyor. Galatasaray tarafından transfer edileceği hakkında haberler için Sky Sport İtalia’ya açıklamalar da bulunan Belçikalı yıldız futbolcu ‘’İnter ile sözleşmeme devam ediyor ve bende sakin hareket ediyorum’’ dedi.

İnter kulübünde 4 milyon Euro senelik bir ücretle oynayan yıldız futbolcu için Galatasaray kiralama yoluna gitmeyi düşünüyor. Geçtiğimiz sezon 24 milyon Euro bonservis ücreti ile İntere gelen 30 yaşında ki tecrübeli futbolcuyu takımın yeni teknik direktörünün istemediği ve bu nedenle de Galatasaray’ın transfer çalışmalarından sonuç alabileceği görüşü ise hakim. İnter ile sözleşmesi 2022 yılına kadar devam eden Nainggolan’ın ve yapılacak transfer teklifi sonrası İnter’in nasıl bir karar alacağını ise önümüzde ki günlerde göreceğiz.

Galatasaray Şampiyonlar ligi tecrübesi olan futbolcuları kadrosuna katarak başarıyı yakalamak istiyor. Ayrıca Süper Ligde de üst üste 3.şampyonluğu da Fatih Terim ile birlikte kazanmak istiyor. Bunun içinde transfer çalışmalarını dikkatle yürütüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - UEFATV AÇILIYOR VE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI ŞİFRESİZ OLACAK başlıklı makalemizde UEFA, uefa avrupa ligi ve UEFA.tv hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – GALATASARAY’IN TRANSFER BOMBASI NAİNGGOLAN

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.