restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – GALATASARAY’DA TRANSFER İÇİN 4’LÜ ZİRVE GERÇEKLEŞİYOR

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sezonu şampiyon olarak bitiren Galatasaray’da yeni sezon için hazırlıklar başladı. Teknik Direktör Fatih Terim, Başkan Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Abdurrahim Albayrak bir toplantı yapacak. Bu toplantıda ise takıma transfer edilmesi istenen isimler belirlenecek. Bunun ardından da yönetimin onayı alınarak transferler gerçekleştirilerek hazırlık kampına yetiştirilecek.

Takımın yeni sezonda Şampiyonlar Ligi, Süper Lig ve Türkiye kupası gibi üç önemli kulvarda birden yer alacağı için takımın güçlendirilmesi önem taşıyor. Tecrübeli hoca geçen sezon yaşanan sıkıntıların bu sezonda tekrarlanmaması için erkenden harekete geçiyor. Tatilde olan Terim İstanbul’a gelecek ve bu toplantıya katılarak takımda kalmasını istediği futbolcular gibi yeni sezonda kadroda olmasını istediği futbolcuları da belirtecek.

Fatih Terim’in vereceği rapor doğrultusunda da transferler gerçekleştirilecek ve oyuncular kampa yetiştirilecek. Bu şekilde sezona hazır ve güçlü bir takım ile başlanacak. Transferin erken yapılması ile yeni gelecek oyuncular için gereken uyum süreci de bu şekilde sezon öncesinde geçirilmiş olacak.

Galatasaray yönetimi geçen sezon yaşanan sıkıntıların bu sezonda yaşanmaması için erken davranacak ve Terim’in hazırlayacağı rapora göre transferler gerçekleştirilecek ve takımda ki eksikler giderilecek. Yeni sezonda başarılı bir takım oluşturmak için Terim’in hazırlayacağı listede ki futbolcuların transferi sağlanacak. Bu şekilde geçen sezon forvet transferi yapılmadığı için alınan tepkiler bu yıl erken davranılarak önlenecek.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - GİANLUİGİ BUFFON’A FENERBAHÇE’DEN TEKLİF başlıklı makalemizde Buffon, fenerbahce ve Volkan Demirel hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – GALATASARAY’DA TRANSFER İÇİN 4’LÜ ZİRVE GERÇEKLEŞİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.