restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – GALATASARAY, ZE LUİS TRANSFERİ İÇİN DÜĞMEYE BASTI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sarı kırmızılı kulübün geçtiğimiz sezon transfer etmek istediği ama Spartak Moskova ile anlaşılamadığı için yapılamayan Ze Luis transferi tekrar gündeme geldi. Süper Ligi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray yeni sezonda da şampiyonluğu alarak 3. Kez üst üste şampiyonluğu yaşamak istiyor ve bunun için takımın eksiklerini gidermek için Fatih Terim tarafından belirlenen futbolcuların transferlerinin yapılmasına çalışılıyor.

Spartak Moskova takımında oynayan 28 yaşında ki golcü futbolcu ara transfer döneminde transfer edilmek istenmişti. Galatasaray bu transfer için Luis2in kulübüne 7,5 milyon Euro teklif etmiş Spartak Moskova kabul etmeyince teklifi 10 milyon Euro’ya yükseltmişti. Spartak Moskova’nın 15 milyon Euro da ısrar etmesi sonucunda bu futbolcudan vazgeçilmiş ve onun yerine Mbaye Diagne’yi 13 milyon Euro bonservis bedeli ile almıştı.

Diagne’den beklediği performansı alamayan Galatasaray bu futbolcuyu en azından aldığı fiyata satmayı başarması halinde Spartak Moskova ile tekrar görüşmeye başlayacak ve kulübe 10 milyon Euro teklif edecek. Spartak Moskova’nın bu kez teklifi kabul edeceği düşünülüyor.

Yeşil Burun Adalı olan golcü futbolcuya da 3 yıllık bir anlaşma önerilecek ve bu anlaşmada futbolcuya yıllık 2,5 milyon Euro teklif edilecek. 1,84 boyu ile Luis sarı kırmızılı takımın gol yollarında etkili olacağı düşünülerek transfer edilmek istenmekte ve Galatasaray’da bitmesi kesin transferler arasında ise Benega’nın adı geçmekte.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - TYLER BOYD, FENERBAHÇE TRANSFER GÖRÜŞMELERİ YAPILIYOR başlıklı makalemizde fenerbahce, Fenerbahçe transfer haberleri ve Tyler Boyd Fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – GALATASARAY, ZE LUİS TRANSFERİ İÇİN DÜĞMEYE BASTI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.