restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – GALATASARAY, BENEGA TEKLİFİNİ ARTTIRDI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sevilla’nın yıldız orta saha futbolcusunu transfer ederek orta sahayı güçlendirmek isteyen Galatasaray teklifini arttırdı. Sevilla bu transfer için sarı kırmızılı takımdan 7 milyon Euro bonservis bedeli istemişti. Bu fiyata ise Galatasaray 5 milyon Euro  teklif ile cevap vermişti. Transfer görüşmelerinin tıkanması üzerine de Galatasaray teklifini yükseltti ve 5.5 milyon Euro’ya yükseltti.

Futbolcuya ise sarı kırmızılı takım yıllık 3 milyon Euro ve bonuslar teklifinde bulundu. Benega, Sevilla’da ise yıllık olarak 2,2 milyon Euro alıyor. Bu teklifin futbolcunun transfere olumlu bakmasını sağlıyor.

Sevilla’nın sportif direktörü Monchi ise bu konuda şu şekilde açıklama yaptı ‘’ Benega burada olmaktan memnun ve takımla uyumunda da sorun yok. Elbette hiçbir şey için yüzde yüz garanti vermek mümkün değil.’’

Arjantinli olan ünlü futbolcu ayrıca ülkesinin milli takım formasını da giyiyor ve takımı ile 65 maça çıkarak 6 gol attı. Benega’nın şuan piyasa değerinin yaklaşık 20 milyon Euro olduğu biliniyor. Başarılı futbolcunun bu transfer teklifine nasıl bir cevap vereceği ve Sevilla’nın da sarı kırmızılı takımın teklifini kabul edip etmeyeceği konusu önümüzde ki günlerde netlik kazanacak. Galatarasay teknik direktörü Fatih Terim ise bu futbolcunun alınması konusunda ısrarlı ama ekonomik bir bütçe ile transferi tamamlamak isteyen yönetim ise teklifi daha fazla yükseltmeyi düşünmüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET 305.COM - FENERBAHÇE’NİN GOLCÜ ARAYIŞI DEVAM EDİYOR başlıklı makalemizde fenerbahce, Fenerbahçe transfer haberleri ve Mitrovic hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – GALATASARAY, BENEGA TEKLİFİNİ ARTTIRDI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.