restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – FENERBAHÇE’DE ERSUN YANAL İLE COMOLLİ ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİ

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe takımının geçtiğimiz sezon yapılan yanlış transferler ile yaşadığı büyük sıkıntılar sonrasında bu sezon işi sıkı tuttuğu biliniyor. Ali Koç tarafından sportif direktör yapılan Damien Comolli geçen sezon 11 futbolcunun transferini gerçekleştirmiş ve bunların hiçbiri de takıma yarar sağlamamıştı. Bu nedenle çok fazla eleştiri alan Comolli bu sezon aynı hataların yapılmayacağını da belirtmişti.

Ersun Yanal, Damien Comolli ve Volkan Ballı bir transfer zirvesi gerçekleştirdiler. Bu zirvede ise Ersun hoca takımın eksikleri konusunda sportif direktöre bilgi verdi ve en az iki forvetin alınmasının şart olduğunu belirtti. Geçen sezon en büyük sıkıntının gol yollarında yaşandığını belirten hoca en az iki forvet istiyor özellikle de Soldado’nun ayrılığı sonrası bu forvet transferlerine öncelik verilmesi gerektiğini belirtiyor. Takımda ki diğer eksiklerinde görüşüldüğü bu zirvede ayrıca takımdan ayrılması istenen futbolcularında isimleri tespit edildi.

Ayrıca Elijif Elmas, Ozan Tufan ve Miha Zajc için gelebilecek tekliflerin de değerlendirildiği toplantı sonrasında sportif direktör ise istenen transferlerin gerçekleştirileceğini ve bu yıl taraftarın bambaşka bir Fenerbahçe izleyeceğini belirtti.

Takımın eksikleri hazırlık kampları başlamadan giderilecek ve böylece alınan futbolcuların takıma alışmaları ve eksiklerinin giderilmesi konusunda da geç kalınmayacak. Geçen sezon Fenerbahçe çok kötü günler geçirmiş hatta bir ara ligden düşüp düşmeyeceği bile konuşulmuştu.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - TÜRKİYE İZLANDA MAÇI İÇİN HAZIR başlıklı makalemizde milli takım haberleri, Türk Milli Takımı ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – FENERBAHÇE’DE ERSUN YANAL İLE COMOLLİ ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.