restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – FENERBAHÇE’DE EMRE BELÖZOĞLU TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Süper Ligde geçtiğimiz sezon taraftarını hayal kırıklığına uğratan ve başarısızı sonuçlar alan Fenerbahçe, bu sezon içinde pek umut vermiyor. UEFA’nın kararını henüz vermemiş olmasının yanında takımın transfer konusunda sessiz kalması da bu düşüncenin yayılmasını sağlıyor.

Bunun yanında Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıracak bir haber her an gelebilir ve Emre Belözoğlu transferi sonuçlanabilir. Takımı yenileme kararı alan Ersun Yanal hocanın Emre’yi çok istediği ve ona ‘’gel sahada futbolculara abilik yap takımı saha da yönlendir’’ dediği de geçtiğimiz günlerde basında yer almıştı. Onun bu isteğine de Emre’nin olumlu cevap verdiği belirtilmişti.

Fenerbahçe taraftarının gözünde ayrı bir yeri olan tecrübeli futbolcunun da futbol hayatına sarı lacivertli takımda devam etmek istediği belirtiliyor. Taraftarı havaya sokmak ve yeniden heyecanlanmasını sağlamak için bu transferin gerçekleştirileceği bildiriliyor.

Gelen haberlerin arasında tecrübeli futbolcuya bir yıl aktif futbolcu olarak oynama daha sonra ise saha kenarında görev alması teklif edildi ve Emre’de Fenerbahçe için verilecek her görevi yerine getirmekten mutlu olacağını bildirdi.

Bu transferin önümüzde ki günlerde sonuçlanması ve taraftara da duyurulması bekleniyor. Bunun ardından da sarı lacivertli yönetim satacağı futbolcular ile elde edeceği gelir ile takıma takviyeler yapacak ve önümüzde ki sezon istenen başarıyı yakalayacak bir takım oluşturacak. Ersun Yanal ve yönetimin bu konuda çalışmalar yaptığı da biliniyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - EMRE MOR, BEŞİKTAŞ’A GELİYOR MU? başlıklı makalemizde Beşiktaş, Beşiktaş transfer haberleri ve Emre Mor hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – FENERBAHÇE’DE EMRE BELÖZOĞLU TRANSFERİNDE SONA YAKLAŞILDI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.