restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – FENERBAHÇE, BAFETİMBİ GOMİS’İ TRANSFER EDİYOR

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe geçen sezon yaşanan hayal kırıklığının bu sezon unutturulması için transfer çalışmalarını sıkı tutuyor. Dört koldan yapılan transfer çalışmalarından olumlu sonuçlar alınarak yeni sezona iddialı bir takım ile girilmesi amaçlanıyor.

Fenerbahçe’nin transfer listesinde Galatasaray’ın eski futbolcusu Gomis’de yer alıyor ve bu futbolcunun da bu transfere olumlu baktığı bildiriliyor. Futbolcunun menajeri Etienne Mendy Gomis ile aralarında Fenerbahçe ile ilgili bir görüşme olduğunu belirtti. Al Halil takımında oynayan Gomis bu takımdan ayrılmak istediğini belirtti ve tekrar Türkiye’de forma giymek istediğini söyledi. Menajeri de Gomis’e Fenerbahçe’nin ilgisini belirttiğinde futbolcunun buna olumlu yaklaştığını söyledi.

Fenerbahçe Sportif Direktörü olan Damien Comolli ile Etieen Mendy yakın arkadaşlar ve bu ikilinin arkadaşlığı da Gomis transferinin gerçekleşmesinde önemli etken olacak gibi görünüyor. Bu ikili sezon başında bir görüşme yapmış ve transfer hakkında konuşmuşlardır. Önümüzde ki günlerde ise yeni bir görüşmenin yapılması bekleniyor.

Galatasaray’da forma giydiği sezonda Süper Ligde 29 gol atarak bir sezonda en fazla gol atan yabancı futbolcu unvanını Alex’in elinden almıştı. Daha sonra ise Mbaye Diagne bu rekoru kırmış ve unvana sahip olmuştu.

Gomis’in Türkiye’yi sevdiği ve burada oynadığı zamanlarda da mutlu olduğu belirtiliyor. Bu nedenle de Fenerbahçe’den resmen transfer teklifi gelmesi halinde 33 yaşında ki tecrübeli oyuncu kabul edecek ve önümüzde ki sezon onu bu kez de sarı lacivert forma ile izleyeceğiz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - FRANSA TAKIMININ KALECİSİ LLORİS TÜRK TAKIMINA SAYGIMIZ VAR başlıklı makalemizde Fransa, Türk Milli Takımı ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – FENERBAHÇE, BAFETİMBİ GOMİS’İ TRANSFER EDİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.